«Кримнаш»: росіяни з'єднаються з Кримом канатною дорогою

Інженерно-консультаційний центр «Думка» Новочеркаського державного технічного університету запатентував ідею будівництва через Керченську протоку вантажопасажирського канатно-переправного комплексу
Depo.Гроші
12 грудня 2014 13:17
ФОТО: depo.ua
«Кримнаш»: росіяни з
«Кримнаш»: росіяни з'єднаються з Кримом канатною дорогою

Про це повідомила прес-служба Торгово-промислової палати окупованого Криму, передає ДеПо з посиланням на «Новости Крыма».

Доктор технічних наук, лауреат премії уряду РФ професор Анатолій Короткий запропонував простягнути 4,5 км канатної дороги на висоті 70 метрів над рівнем моря.

Передбачається використовувати підйомник Роза Хутір - Гірська село, який залишився після зимової Олімпіади в Сочі і в даний час не використовується.

Нагадаємо, на Керченській переправі постійно простоює автотранспорт.

Реалізувати проект пропонується за один-два роки. Передбачається, що підйомник зможе перевозити 500 чоловік і 45 автомобілів на годину. Час руху - шість-сім хвилин (на переправі - 40 хвилин). Вартість проїзду буде 100 рублів з людини і 600 рублів з машини (зараз на поромі - 130 рублів пасажирський квиток та 700-1600 рублів - за автомобіль).

Будівництво мосту через Керченську протоку (він повинен бути введений в експлуатацію в 2018 році) оцінюється Мінтрансом в 228,3 млрд. рублів, близько 80 млрд. рублів планується залучити за допомогою інвесторів.