"Коммерсант": Путінський банк ВТБ ніяк не може продати українську "дочку"

Спроби російського держбанку ВТБ позбутися бізнесу в Україні шляхом продажу виявилися невдалими
Depo.Гроші
8 вересня 2016 08:24
ФОТО: depo.ua

На український ВТБ було два претенденти - група СКМ і ТАСкомбанк, але до операцій справа так і не дійшла, передає depo.ua з посиланням на "Коммерсант".

"З тих пір як в травні глава ВТБ Андрій Костін заявив про плани на продаж українського ВТБ, група взялася за справу, - розповідає джерело видання. - Інтерес до активу проявили два претенденти - група СКМ і ТАСкомбанк".

Факт переговорів ВТБ з цими компаніями підтверджує й інше джерело видання. За його словами, вони не увінчалася успіхом. "Оцінки потенційних покупців і продавця настільки розходилися, що домовитися так і не вдалося", - каже співрозмовник видання.

За словами співрозмовників видання, неможливість продати український ВТБ змусила групу шукати інші шляхи відходу з України. "Зараз ВТБ шукає покупців на кредитний портфель своєї української дочірньої структури, щоб не йти з ринку з порожніми руками", - говорить джерело видання, близьке до групи.

Нагадаємо, 2 вересня глава ВТБ Андрій Костін не приховував, що "не бачить в принципі перспектив розвитку бізнесу в Україні".

"Наше завдання - мінімізувати втрати, - зазначав він. - Я думаю, що найближчим часом продати там навряд чи вдасться, як власне і іншим російським банкам".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші