«Київстар» повертає Луганську зв'язок

Фахівці «Київстару» відновили в Луганській області роботу 50 базових станцій мобільного зв'язку. Найближчим часом відновлять роботу ще 150 станцій
Depo.Гроші
11 лютого 2015 14:18
ФОТО: depo.ua
«Київстар» повертає Луганську зв
«Київстар» повертає Луганську зв'язок

Про це depo.ua повідомила прес-служба оператора мобільного зв'язку.

«Сьогодні мобільний зв'язок з'явився в Луганську та у прилеглих населених пунктах. Оператор розраховує відновити до 60% обладнання, яке раніше постраждало через захоплення озброєними людьми технічного майданчика в Донецьку», - йдеться у повідомленні.

За словами директора з експлуатації мереж та сервісів «Київстар» Володимира Кабаненкоа їхня компанія зараз шукає технічні рішення для відновлення зв'язку.
«У Луганській області таку можливість вже знайдено. Ми віддалено перенаправили трафік іншими маршрутами, що з великою долею ймовірності надасть нам можливість відновити роботу близько 200 базових станцій, якщо не буде подальших спроб фізичного пошкодження обладнання», - повідомляв Кабаненко.

За інформацією оператора, станом на 11 лютого 2015 року технічний центр «Київстар» у Донецьку залишається заблокованим озброєними людьми. З цієї причини в Донецькій області не функціонує 34% базових станцій, а в Луганській - 40%.

«У містах і селищах регіону, які контролюються українською владою, усі послуги зв'язку «Київстар» доступні. Фахівці телеком-оператора докладають максимум зусиль для відновлення зв'язку на всій території Донбасу», - говорить Кабаненко.

Як повідомляв depo.ua, 4 лютого 2015 року до технічного центру «Київстар» у Донецьку проникли озброєні люди, які знеструмили та пошкодили телекомунікаційне обладнання. Через такі дій постраждали приватні клієнти, великі промислові підприємства, комунальні служби - користувачі послуг зв'язку «Київстар».