«Гоблін» обіцяє підсвітити кримчанам у новорічну ніч

Глава Криму Сергій Аксьонов пообіцяв кримчанам, що проблема безперебійного електропостачання півострова з боку України буде вирішена до свят
Depo.Гроші
30 грудня 2014 17:19
ФОТО: depo.ua
«Гоблін» обіцяє підсвітити кримчанам у новорічну ніч
«Гоблін» обіцяє підсвітити кримчанам у новорічну ніч

«Я впевнений, що все буде нормально. Питання вирішується на найвищому рівні, очікуємо роз'яснень з цього приводу», - сказав Аксьонов, передає depo.ua з посиланням на РІА Новини.

Міністру палива та енергетики Криму Сергію Єгорову, незважаючи на швидке вирішення питання, доручено організувати цілодобове чергування на новорічні свята.

«Сподіваємося, що у нас все буде благополучно, у мене навіть упевненість у цій частині є, але, тим не менш, хочеш миру - готуйся до війни. Треба бути готовими до будь-яких ситуацій», - підкреслив глава республіки.

Нагадаємо, на початку грудня в Криму почалися відключення світла через скорочення поставок із материкової частини України.

Скорочення поставок електроенергії введені у зв'язку з дефіцитом палива на ТЕС, викликаного військовими діями на Сході України. Через бої на Донбасі сильно скоротився видобуток вугілля, а зруйновані залізничні колії серйозно ускладнили логістику.