«Гоблін» націоналізував кримське майно Коломойського

Державна рада Криму в середу націоналізувала майно українського олігарха, голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського на території невизнаної республіки
Depo.Гроші
3 вересня 2014 10:03
ФОТО: depo.ua
«Гоблін» націоналізував кримське майно Коломойського
«Гоблін» націоналізував кримське майно Коломойського

Відповідне рішення було ухвалене в пакеті з низкою інших постанов, його підтримали 70 депутатів із 100, передає ДеПо з посиланням на «Интерфакс».

«Майно, що належить пану Коломойському, буде продане з торгів, гроші підуть на відшкодування вкладів (жителів Криму в «ПриватБанку», що належить Коломойському - ред.), які не підлягають відшкодуванню по лінії Фонду захисту вкладників», - сказав на засіданні Держради в.о. глави республіки Крим Сергій Аксьонов. 

За його словами, націоналізація власності Коломойського викликана тим, що «ПриватБанк» не виконав зобов'язання перед кримськими вкладниками і не став повертати гроші, що зберігалися на рахунках.

Як повідомляв ДеПо, Слідчий комітет РФ 2 вересня повідомив про накладення арешту на офісну будівлю в Москві, що належить одній із компаній українського підприємця, губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського. Пізніше з'ясувалося, що дана будівля не має стосунку до Коломойського.

Нагадаємо, в Росії проти Коломойського порушено кримінальну справу. Його звинувачують у незаконних методах ведення війни.

Крім того, 2 липня Басманний суд Москви санкціонував заочний арешт Коломойського.