«Газпром» покинув переговори з Україною та ЄС

Делегація «Газпрому» прийняла рішення покинути тристоронні газові переговори РФ-Україна-ЄС, які розпочалися напередодні в Брюсселі, і повернулася в Москву
Depo.Гроші
30 жовтня 2014 10:52
ФОТО: depo.ua
«Газпром» покинув переговори з Україною та ЄС
«Газпром» покинув переговори з Україною та ЄС

Про це повідомив офіційний представник російської компанії Сергій Купріянов, передає ДеПо з посиланням на РІА Новини.

«Буде про що поговорити, повернемося. Європейській комісії з Україною потрібно врегулювати ще ряд питань, пов'язаних з фінансуванням. А без цього нам продовжувати далі в тристоронньому форматі безглуздо », - заявив він.

На запитання, чи планує «Газпром» в найближчі години продовжувати переговори, він відповів: «Ні, ми чекаємо інформації про те, що є зрушення щодо двостороннього протоколу Україна-ЄС, і після цього вилітаємо».

«Це може бути сьогодні», - додав Купріянов.

Таким чином, з російського боку в Брюсселі залишився міністр енергетики РФ Олександр Новак. Він буде узгоджувати ту редакцію документа, який напрацюють Україна і ЄК.

Раніше він повідомив, що російська сторона вимагає від України та ЄС узгодити і підготувати до підписання текст двостороннього протоколу між Україною і Єврокомісією. Документи з російським підписом - протокол між Росією, Україною та Єврокомісією і доповнення до контракту «Газпрому» і «Нафтогазу» - принципово узгоджені , додав Новак.