"Газпром" наступає на європейські автозаправки

"Газпром" організував в Європі нову компанію, яка буде займатися реалізацією стисненого природного газу на автозаправках.
Depo.Гроші
28 серпня 2016 17:16
ФОТО: depo.ua
"Газпром" наступає на європейські автозаправки
"Газпром" наступає на європейські автозаправки

Про це повідомляється на сайті його дочірньої компанії Gazprom Marketing and Trading, передає depo.ua з посиланням на РБК.

Створення компанії Gazprom NGV Europe, яка була заснована в Берліні, стало підсумком більш ніж дворічного спору з німецьким регулятором, який зажадав, щоб компанія Gazprom Germania припинила торгівлю стисненим природним газом на автозаправних станціях.

У повідомленні Gazprom Marketing and Trading йдеться, що група 24 серпня заснувала нову компанію Gazprom NGV Europe в Берліні. Нова компанія є 100-процентним дочірнім товариством Gazprom Germania GmbH і продовжить колишню діяльність компанії в області торгівлі стисненим природним газом.

"Компанія буде повністю слідувати вимогам німецького закону про енергетику, який передбачає поділ торгівлі і транспортування", - йдеться в повідомленні.
Під управлінням Gazprom NGV Europe потрапили 50 газозаправних станцій в Німеччині, ще десять газових заправок вже побудовані в Чехії і Польщі.

Gazprom Marketing and Trading є дочірньою структурою Gazprom Germania GmbH, яка, в свою чергу, входить до "Газпром експорт".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

 

Мітки: Газпром, ЄС