"Газпром" наступає на європейські автозаправки

"Газпром" організував в Європі нову компанію, яка буде займатися реалізацією стисненого природного газу на автозаправках.
"Газпром" наступає на європейські автозаправки
"Газпром" наступає на європейські автозаправки

Про це повідомляється на сайті його дочірньої компанії Gazprom Marketing and Trading, передає depo.ua з посиланням на РБК.

Створення компанії Gazprom NGV Europe, яка була заснована в Берліні, стало підсумком більш ніж дворічного спору з німецьким регулятором, який зажадав, щоб компанія Gazprom Germania припинила торгівлю стисненим природним газом на автозаправних станціях.

У повідомленні Gazprom Marketing and Trading йдеться, що група 24 серпня заснувала нову компанію Gazprom NGV Europe в Берліні. Нова компанія є 100-процентним дочірнім товариством Gazprom Germania GmbH і продовжить колишню діяльність компанії в області торгівлі стисненим природним газом.

"Компанія буде повністю слідувати вимогам німецького закону про енергетику, який передбачає поділ торгівлі і транспортування", - йдеться в повідомленні.
Під управлінням Gazprom NGV Europe потрапили 50 газозаправних станцій в Німеччині, ще десять газових заправок вже побудовані в Чехії і Польщі.

Gazprom Marketing and Trading є дочірньою структурою Gazprom Germania GmbH, яка, в свою чергу, входить до "Газпром експорт".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

 

Мітки Газпром ЄС