"Газпром" ігнорує нові тарифи на транзит Україною, - "Нафтогаз"

"Газпром" поки відмовляється платити за транзит газу по території України за новими, підвищеними тарифами, ігноруючи дане питання без юридичних підстав
Depo.Гроші
3 березня 2016 07:00
ФОТО: depo.ua

Про це розповів директор з розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко, передає depo.ua з посиланням на Hromadske.TV.

"Поки вони просто не приймають нові правила гри, тому що вони розуміють, що у них немає ніяких юридичних підстав, так само контрактом передбачено зміну умов", - сказав Вітренко.

Також він додав, що в новому році, з урахуванням підвищення цін на транзит газу, "Газпром" повинен заплатити близько 6,4 млрд дол, тобто більше ніж в три рази порівняно з 2015 роком.

"Нові умови передбачають, що тепер умови однакові для всіх і вони визначаються регулятором. Це те, що ми вимагаємо від "Газпрому", щоб він ці нові правила сприйняв", - сказав Вітренко.

Крім цього, він надав обґрунтування нових тарифів для "Газпрому".

"Нові тарифи - це не просто примха "Нафтогазу". Вони визначені в українському законодавстві після того, як Україна імплементувала європейське енергетичне законодавство", - підсумував держслужбовець.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші