«ДНР» планує постачати українське вугілля в Іран і Північну Африку

Самопроголошена «ДНР» збирається поставляти вугілля, що видобувається на українських шахтах, в Іран, Північну Африку і Туреччину
Depo.Гроші
20 лютого 2015 14:15
ФОТО: depo.ua
«ДНР» планує постачати українське вугілля в Іран і Північну Африку
«ДНР» планує постачати українське вугілля в Іран і Північну Африку

Про це заявив «представник апарату голови ДНР» Євген Лавренов, повідомляє depo.ua з посиланням на «Донецкое агентство новостей».

«Є у нас стандартні споживачі в країнах Північної Африки, Ірані, Туреччині. Там підприємства будувалися Радянським Союзом. У технологічних ланцюжках закладене вугілля, що видобувають на Донбасі. Це і електростанції, і металургійні заводи », - сказав він.

Лавренов підкреслив, що питання про постачання може бути вирішене в найкоротші строки.

«Вони (Іран, - ред.) теж перебувають у стані ембарго, і з ними нам буде легко знаходити спільну мову, тим більше їм це потрібно», - сказав він.

Також Лавренов додав, що якщо сторони домовляться, вугілля в Іран продаватимуть через порт у російському Таганрозі.

Нагадаємо, в 2010 році США і Євросоюз ввели проти Ірану санкції, які були покликані зупинити ядерну програму ісламської республіки. Обмеження, у тому числі, стосуються і поставок палива до Ірану. Після цього основний експортер вугілля в Іран - Австралія - відмовилася з ним працювати.

Як повідомляв depo.ua, у листопаді минулого року в самопроголошеній «ДНР» намагалися продати своє вугілля «всім країнам, крім України». Але його не беруть навіть у Росії.

Раніше «влада ДНР» вела переговори про постачання вугілля з Росією, але в цьому питанні виникла низка труднощів.

Мітки: Иран, ДНР, уголь