"БРСМ-Нафта" заявляє про свавілля податківців і спробу рейдерського захоплення мережі

В Україні нова влада продовжує використовувати старі методи тиску на бізнес, які застосовувалися при екс-президенті Вікторі Януковичі
Depo.Гроші
13 квітня 2016 18:02
ФОТО: depo.ua

Зокрема, сьогодні 13 квітня, з 9 до 10 ранку "доблесні" співробітники податкової міліції одночасно зайшли майже на 40 об'єктів мережі "БРСМ-Нафта" і її постачальників та влаштували масштабні обшуки, передає depo.ua з посиланням на офіційну заяву компанії.

Раніше, ще в середині березня 2016 року у підставі рішення слідчого судді Жовтневого райсуду Полтави на нафтобазі, розташованій в Гадяцькому районі Полтавської області (один з постачальників палива в мережу "БРСМ-Нафта") був проведений обшук. Як випливає з мотиваційної частини судового рішення, його провели нібито з метою виявлення незаконно виготовленого дизельного палива.
Однак відповідно до протоколу обшуку, припущення про незаконне виробництво - не підтвердилися. Те, що було позначено в рішенні суду, знайдено так не було. Тому за логікою, подальші дії слідства мали б припинитися. Більш того, керівництво нафтобази дало пояснення і вже звернулося зі скаргами в ГПУ, СБУ і НАБУ, в яких правоохоронців просять звернути увагу на неправомірність дій податківців, а в деяких випадках на дії з ознаками корупційної складової.

Незважаючи на це, перевірки на нафтобазі та слідчі дії не тільки не закінчилися, а й перемістилися в мережу "БРСМ-Нафта", на яку поставляється паливо з даної нафтобази. Все це говорить про те, що такі активності "фіскалів" далеко не випадковість, а навмисні дії за "указом згори". І щодо мережі розгорнута чергова масштабна і брудна кампанія зі знищення бренду.

У результаті сьогодні за аналогічними невмотивованими і безпідставними рішенями цього ж суду проводяться обшуки практично на всіх АЗК, які здійснюють діяльність під брендом "БРСМ-Нафта", а також в офісах, на складах, базах, автобазах і різних підприємствах (постачальників, логістів тощо).

"Йдеться не тільки про перевірку документації, але й про блокування роботи об'єктів БРСМ, вилучення готівкових коштів (наприклад, на АЗК), здійсненні інших дій, які передбачаються рішеннями судів і позбавлені всіляких правових підстав", - повідомляє директор департаменту стратегічного маркетингу компанії Олександр Мельничук .

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші