"Брокбізнесбанк" Курченка піде з молотка

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголосив аукціон із продажу ліквідованого "Брокбізнесбанку", що належав Сергію Курченку
Depo.Гроші
28 травня 2015 12:47
ФОТО: depo.ua

Фонд  на сторінці Facebook анонсував майбутній продаж нерухомості "Брокбізнесбанку" 20 травня, передає depo.ua.

Продаж активів відбудеться на електронній торговельній площадці Української універсальної біржі.

За інформацією фонду, на цей банк і банк "Форум", що раніше належав народному депутату Вадиму Новінському, припадає найбільший сегмент нерухомості серед неплатоспроможних банків.

Фонд повідомляє, що намагатиметься зробити продаж активів максимально відкритим, прозорим і зручним для споживачів. Взяти участь в аукціонах можуть усі бажаючі, а перелік активів до продажу доступний на сайті фонду.

Нагадаємо, голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний оцінює збитки країни від розміщення коштів держорганів в ліквідованому "Брокбізнесбанку" в 5,7 млрд гривень.

Фонд гарантування почав процедуру ліквідації "Брокбізнесбанку" 11 червня 2014 року на підставі рішення НБУ про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію. Із 3 березня минулого року в банку працювала тимчасова адміністрація. У травні цього року фонд подовжив термін ліквідації "Брокбізнесбанку" до 10 червня 2016 року включно.

"Брокбізнесбанк" на ринку України з 1991 року і входив до групи великих банків. Основним власником банку є група ВЕТЕК Сергія Курченка.

Мітки: Курченко