"Брокбізнесбанк" Курченка піде з молотка

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголосив аукціон із продажу ліквідованого "Брокбізнесбанку", що належав Сергію Курченку

Фонд  на сторінці Facebook анонсував майбутній продаж нерухомості "Брокбізнесбанку" 20 травня, передає depo.ua.

Продаж активів відбудеться на електронній торговельній площадці Української універсальної біржі.

За інформацією фонду, на цей банк і банк "Форум", що раніше належав народному депутату Вадиму Новінському, припадає найбільший сегмент нерухомості серед неплатоспроможних банків.

Фонд повідомляє, що намагатиметься зробити продаж активів максимально відкритим, прозорим і зручним для споживачів. Взяти участь в аукціонах можуть усі бажаючі, а перелік активів до продажу доступний на сайті фонду.

Нагадаємо, голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний оцінює збитки країни від розміщення коштів держорганів в ліквідованому "Брокбізнесбанку" в 5,7 млрд гривень.

Фонд гарантування почав процедуру ліквідації "Брокбізнесбанку" 11 червня 2014 року на підставі рішення НБУ про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію. Із 3 березня минулого року в банку працювала тимчасова адміністрація. У травні цього року фонд подовжив термін ліквідації "Брокбізнесбанку" до 10 червня 2016 року включно.

"Брокбізнесбанк" на ринку України з 1991 року і входив до групи великих банків. Основним власником банку є група ВЕТЕК Сергія Курченка.

Мітки Курченко