"Антонов" складатиме літаки з канадськими підприємствами

Підприємства-лідери канадської авіаційної промисловості братимуть участь у відновленні авіабудування України
Depo.Гроші
8 червня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому, передає depo.ua.

Відповідних домовленостей українська делегація досягла на конференції та виставці CANSEC, яку проводила Асоціація безпеки та оборонної промисловості Канади.

"Сторони провели переговори з такими гігантами канадської авіаційної індустрії, як Bombardier, Pratt & Whitney, CAE, Magellan Aerospace, Bell Helicopter (MTL), Esterline CMC Electronics та іншими, наголосивши на вигідності співпраці для обох країн", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що навесні цього року ДП «Антонов» рішенням КМУ було передано в управління ДК «Укроборонпром». 4 липня 2014 року підприємство очолив Роман Романов - випускник Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), де він здобув ступінь магістра МВА.

За результатами його піврічної роботи концерн розпочав поглиблену співпрацю з оборонними підприємствами країн-членів НАТО. За період з липня по грудень 2014 року до списку міжнародних партнерів концерну додалося 20 нових країн. Концерн розпочав переговори про співпрацю з такими компаніями, як Airbus, Textron, Lockheed Martin, BAE Systems, Thales.