"Антонов" будує з Саудівською Аравією новий літак Ан-132

Державне підприємство "Антонов" почало виробництво нового легкого багатоцільового транспортного літака Ан-132 у співробітництві з Саудівською Аравією
Depo.Гроші
7 вересня 2015 21:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив журналістам у ході презентації на заводі президент "Антонова" Михайло Гвоздьов, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

За його словами, перший дослідний зразок нового літака буде готовий до кінця 2016 року.

"На кінець 2016 року плануємо передати на льотні випробування. Це вже буде перший дослідний зразок", - повідомив Гвоздьов і додав, що, згідно з домовленостями, планується виробництво 100 літаків.

При цьому, як зазначив директор програми по літаку Ан-132 Олександр Хохлов, сторони поки що не уточнили умов виробництва літаків.

"Буде розглянуто схему коопераційного виробництва. Можливо, перші машини складатимуться в нас, а фарбуватимуться в Саудівській Аравії. Можливо, вони захочуть налагодити великоагрегатне складання і поставлять за мету отримати на своїй території повноцінне виробництво", - сказав Хохлов.

Він також повідомив, що для реалізації проекту будуть залучені провідні авіаційні компанії, зокрема Pratt & Whitney Canada, General Electric, Honeywell, Liebherr та Hamilton Sundstrand.

Як повідомлялося, проект літака Ан-132 був розроблений у квітні поточного року, а в червні керівництво концерну представило проект на авіавиставці Le Bourget-2015.

У червні керівництво держпідприємства "Антонов" також повідомило, що підписало угоду про участь в проектуванні і будівництві авіаційного заводу в Саудівській Аравії, на якому заплановане серійне виробництво Ан-132.

За оцінками підприємства, потреба ринку в літаках типу Ан-132 на найближчі 20 років становить близько 900 одиниць.

Сьогодні стало відомо, що державне підприємство "Антонов" отримало замовлення на виробництво і реалізацію 43 літаків.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.

Мітки: Ан-132, Антонов