Російський "Аерофлот" рветься в Україну під іншим ім'ям

Російська авіакомпанія "Победа" (дочка "Аерофлоту") планує подати заявку на виконання польотів з Москви в Київ і Одесу
Depo.Гроші
20 жовтня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.uaз посиланням на кремлівське агентство РИА Новости.

"Победа" подасть на розгляд комісії з розподілу міжнародних частот при Мінтрансі заявку на виконання польотів між Москвою і містами України - Києвом та Одесою. Зараз авіаційні керівники двох країн будуть вести переговори, результатами яких може стати компроміс до допуску на виконання польотів між двома країнами не менше одного перевізника з боку України і Росії", - заявило джерело видання.

Нагадаємо, що з 25 жовтня всі польоти між Україною і Росією повинні припинитися.
Україна ввела санкції відносно найбільших російських авіакомпаній, в тому числі проти "Аерофлоту", за польоти в окупований Крим, де аеропорти офіційно закриті.

Росія у відповідь ввела заборону на польоти для всіх 5 авіакомпаній України, які літали або збиралися літати в Росію. Україна визнала таке рішення неадекватним, і ввела у відповідь заборону на польоти для абсолютно всіх російських авіакомпаній, в першу чергу для "Ютейр".

Проте напередодні з'явилася інформація, що Росавіація запропонувала Україні провести переговори по авіасполученню і знайти якийсь компроміс, щоб не допустити припинення польотів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші