Звільнені "правосеки" з Драгобрату: У справі не проходять охоронці, які нас били

Звільнені на поруки бійці "Правого сектору" Антон Окорков та Сергій Тищенко стверджують, що охоронці готелю "Хата Магната", з якими була бійка, ні в якому статусі не проходять у справі
Depo.Життя
27 січня 2016 05:54
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, вони заявили в ефірі "Громадського".

"Тих, хто нас бив, не затримали. А в мене був тільки ніж. В них був обріз, рушниця. Нікого не знайшли. В матеріалах справи цих людей немає. Тих, хто нападав – немає", — сказав Тищенко.

До того ж, за словами Окоркова, відпочиваючі були готові заплатити за вечерю у подвійному обсязі.

"Коли вони сказали, що ми начебто не хочемо розрахуватись, то це є повним абсурдом. Бо я при собі мав "весільні гроші" - 12 тисяч гривень і 700 доларів. Коли ми зайшли до "Хати Магната" - я сказав, що мі розрахуємося за подвійним тарифом" — зазначив Окорков.

В той же час, бійці не пам’ятають, з чого почалася бійка.

"Я не пам’ятаю, з чого почалося, але оцей нібито потерпілий охоронець, який провокував нас, я йому робив наголошення, щоб він відійшов. Коли сталася сутичка, з’явилися люди і мені в обличчя була направлена рушниця і мені наказали стати на коліна", — сказав Тищенко.

Нагадаємо, 22 січня колегія суддів Апеляційного суду відхилила апеляційні скарги бійців "Правого сектора" Петра Угрина і Василя Малковича "Хорвата" та залишила їх під вартою строком на 2 місяці.

У свою чергу суд випустив "правосекторівця" Василинюка ("Цвіха") з-під варти під заставу 55 тисяч, а ще двох бійців ПС - Окорокова "Бєса" та Тищенка "Нацика" випустили на поруки народних депутатів.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя