"Зважені та щасливі 9 сезон": Хто покинув шоу

У четвер, 12 вересня, вийшов третій випуск шоу "Зважені та щасливі 9"

"Зважені та щасливі 9 сезон": Хто покину…
СТБ

Depo.ua розкаже про перебіг випуску.

У новій серії учасників "Зважені та щасливі 9" чекало випробування, яке показало, як дівчата насправді відносяться до своїх партнерів і іншим учасникам. Парам потрібно було вистояти над болотом на містку і зуміти нагородити суперниць додатковими кілограмами, скинувши їх у водойму. Найважче було тим, у кого немає партнера, – їм довелося тримати містки самостійно.

Переможцями непростого конкурсу, що проходив в три етапи, стали Наталя, Олександр і Анна, передає "Сегодня".

Відзначимо, що конкурс не закінчився звичайної роздачею бонусів. Ведуча проекту "Зважені та щасливі 9" Аніта Луценко підготувала для учасників також і тест на відносини. Так, вона перетворила все жіночі антібонуси – плюс один, два і три кілограми – на 1000 калорій, 2000 калорій і 3000 калорій відповідно, а чоловіки повинні були їх відпрацювати і тим самим врятувати партнерку від вильоту.

Сьогодні за жовтою лінією виявилися Інна з команди "синіх" і Анна з команди "червоних". За свою партнерку Микола з команди "червоних" заступився несподіваною заявою, сказавши, що покине проект, якщо більшість голосів буде проти Анни.

За підсумком голосування проект "Зважені та щасливі 9" на телеканалі СТБ у третьому ефірі покинула підопічна Іраклі Макацарія Інна.

29-річна Інна Мазура прийшла на проект з вагою 100 кг. Вона працює продавцем в сигаретному кіоску. Природа нагородила Інна грудьми 14-го розміру, як і чоловічою увагою в зв'язку з цим. При цьому дівчина втомилася бути сексуальним об'єктом і одного разу навіть їздила на консультацію до пластичного хірурга з приводу операції по зменшенню грудей. Інна найбільше мріє знайти справжню любов.

Нагадаємо, минулого разу проект "Зважені та щасливі-9" покинув Михайло. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook