Зустрічай квітень: ТОП-7 гаджетів і цікавинок для крутої весни

Весною багато хто хоче тюнингувати машину, зачіску або життя в цілому
Depo.Життя
2 квітня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua
Зустрічай квітень: ТОП-7 гаджетів і цікавинок для крутої весни
Зустрічай квітень: ТОП-7 гаджетів і цікавинок для крутої весни

Depo.ua зібрав речі, які допоможуть вдосконалити побут і замахнутися на сміливі цілі.

1.Плед-антидепресант

Коли теплі ковдри вже ні до чого, українські виробники почали фантазувати на тему кумедних бавовняних пледів. Так, інтернет-магазин Podushka пропонує зробити передзамовити плед Emotions. На виробі написані надихаючі слова – "сміх", "щастя", "веселощі", "захоплення". Вочевидь, автори бавовняного креатину надумали налаштувати українців на весняний лад.

Зустрічай квітень: ТОП-8 гаджетів і цікавинок для крутої весни - фото 1

2. Банка для смузі

Викласти під 200 грн за звичайну, хоч і кольорову банку для українців – дикість. Втім, скляна продукція Ball Mason Jar користується шаленим попитом на Заході. Виробник пропонує налити в банку корисного смузі і ласувати ним через соломинку. Також у кольоровій тарі можна зберігати фрукти. Мовляв, екологічно безпечно та ще й мотивує вживати побільше рослинної їжі.

Зустрічай квітень: ТОП-8 гаджетів і цікавинок для крутої весни - фото 2

3. Сонячна підзарядка

Переносні акумулятори дозволяють не обмежувати себе думками про вчасну підзарядку мобільних пристроїв. Але раніше самі акумулятори також треба підзаряджати, що коректувало маршрути любителів тривалого відпочинку на природі. Наразі все простіше – гаджети га кшталт Solar e-Charger черпають енергію від сонця. Наловивши весняних променів, новинка радо поділиться ними зі смартфонами та iPad.

Зустрічай квітень: ТОП-8 гаджетів і цікавинок для крутої весни - фото 3

4. Світильник, що полює на сонце

Не секрет, що сонячні промені чудово покращують настрій. Втім, під час роботи рідко кому з нас вдається обходитися без електричного опалення. Іспанська компанія Lucy спробувала виправити цю прикрість, змайструвавши світильник, який уловлює сонячне світло і потім направляє його у затемнені місця.

Зустрічай квітень: ТОП-8 гаджетів і цікавинок для крутої весни - фото 4

5. Лічильник кроків

Весною навіть ті, хто любить пасивний відпочинок, дає собі слово більше гуляти. Але деякі схильні перебільшувати подолані дистанції, прирівнюючи вихід в магазин до прогулянки в гори. З нехитрим крокоміром себе надурити не вийде. Не надто дорогий пристрій покаже, скільки точно кроків ви зробили сьогодні, а ще - порахує витрачені калорії. Найдешевший крокомір TFA Hitrax Walk коштує 330 грн. 

Зустрічай квітень: ТОП-8 гаджетів і цікавинок для крутої весни - фото 5

6. Трекер постави

У попсових порадах психологи нерідко радять розправити плечі і прямувати до мети. Втім, деякі здуваються вже на першому етапі, адже стежити за поставою в умовах робочого цейнтноту нелегко. Ситуацію може виправити трекер для постави. Цікавинка чіпляється на одяг в районі грудей і фіксує, коли її власник забув про все і почав сутулитися. Як прогнозують виробники, відчувши, що пристрій почав вібрувати, його власник знову випрямить спину. Наприклад, гаджет Lumo Lift синхронізується зі смартфоном і як бонус також рахує кроки та калорії. 

Зустрічай квітень: ТОП-8 гаджетів і цікавинок для крутої весни - фото 6

7. Зонт з прогнозом погоди

Винахід французької компанії Oombrella називають зонтом-синоптиком. Він не просто захищає від опадів, але і попереджає про початок дощу за 15 хвилин. У зонтик вмонтовано датчики, які фіксують зміну температури, вологості і атмосферного тиску, що дозволяє пристрою робити власні прогнози погоди. Загубити такий девайс також не просто. Зонт інтегрується зі смартфоном, і коли пристрій віддаляється від нього на солідну відстань, власник отримує відповідний сигнал. З додаткових зручностей - можливість використовувати гаджет в якості палки для селфі.

Зустрічай квітень: ТОП-7 гаджетів і цікавинок для крутої весни - фото 7 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя