Зупинена зухвала спроба пограбування АЗС Shell

У п’ятницю ввечері, 5 серпня 2016 року, невідомі здійснили спробу незаконно відкачати газ на АЗС Shell 4032 у місті Києві
Depo.Життя
12 серпня 2016 12:22
ФОТО: depo.ua

Група зловмисників приїхала на декількох автомобілях, два з яких заблокували в’їзд на станцію, міні-автобус – виїзд, після чого до газового модуля під’їхав газовоз і розпочав підготовку до самочинного відкачування газу, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

В цей час люди у темному одязі та у формі, схожій на військову, відволікали увагу персоналу АЗС всередині магазину – розглядали товари на полицях, купували фаст-фуд тощо.

Працівники АЗС Shell оперативно відреагували на безпрецедентну ситуацію, негайно викликавши охорону та поліцію.

На даний момент розглядом ситуації займаються правоохоронні органи на основі скарги з боку компанії щодо перешкоджання її діяльності та незаконної спроби привласнити пальне. Крім свідчень, які представники Shell надали поліції і слідчому, з’ясуванню обставин сприятимуть записи відеокамер спостереження, які є обов’язковою складовою системи безпеки на АЗС Shell.

"Мережа АЗС Shell працює прозоро, дотримується законодавчих вимог і відстоює принципи чесної та відкритої конкуренції. Випадок, що трапився на нашій АЗС, коли невідомі серед білого дня намагалися викрасти газ зі станції, не повинен повторитися на жодній легальній АЗС України. Адже своїми незаконними діями з порушенням процедур безпеки зловмисники не лише перешкоджали діяльності нашої АЗС, але й створювали загрозу для людей і навколишнього середовища", – зазначила менеджер зі зв’язків з державними органами компанії "Шелл" в Україні Юлія Завалішина,

Найголовнішим для компанії є те, що під час інциденту її співробітники не постраждали. Оскільки життя і здоров'я людей визнається найвищою цінністю Shell як міжнародного інвестора.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Мітки: АЗС, Shell