ЗСУ запускають власну версію гри Pokemon Go

Інтернет підірвала новина про те, що Головне управління розвідки ЗСУ запускає бета-версію власного сервера цієї популярної гри під назвою "Покемон ГУР".
Depo.Життя
21 липня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua
ЗСУ запускають власну версію гри Pokemon Go
ЗСУ запускають власну версію гри Pokemon Go

Про це повідомляє depo.ua з посиланям на ТехноСотню

"В "Покемон ГУР" так само як і в основній версії, треба ловити покемонів в історичних місцях Дебальцевого, Горлівки, Донецька та інших населених пунктів ОРДіЛО.

Цінність відловлених покемонів в грі різна. Найпростіший і дешевий "донецький пікачунець". Трохи вище цінується "російський слоупокец". Є в грі і "бурятський танджела".

Особливу цінність мають "заблукалі псковські дельфокси".

На відміну від основної гри, в "Покемон ГУР" покемона можна не тільки піймати, але і вбити. За вбитого покемона нараховуються ігрові очки.

На жаль, спійманих покемонів неможливо прокачувати і схрещувати, але можна тримати в спеціально обладнаному осередку, вимінювати, а також використовувати для отримання інформації про місцезнаходження інших покемонів, однак при цьому спійманий покемон може втратити очки здоров'я.

Новий сервер користується великою популярністю серед українських військовослужбовців і бійців нерегулярних підрозділів, які із задоволенням беруть участь в бета-тестуванні", - повідомляє Техно Сотня.

Офіційно в ЗСУ цю інформацію ще не підтвердили, тож скоріш за все це просто дотепний жарт.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя