ЗСУ опинились на межі паливного колапсу

У Збройних силах України дизельного палива літніх сортів залишилося на три доби
Depo.Життя
18 квітня 2016 14:08
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить офіційне звернення начальника Тилу ЗСУ, передає  depo.ua з посиланням на "Українську правду".

У документі вказується, що в армії склалася "критична ситуація із забезпеченням дизпаливом літніх сортів".

Зазначається, що в разі не надходження такого палива до 20 квітня, заправлятися будуть дизельним арктичним пальним. При цьому зазначається, що будуть повністю використані "непорушні запаси дизпалива".

Цю інформацію також підтвердила Тетяна Доманова з числа "волонтерського десанту" у ЗСУ, яка є одним із розробників законопроекту №4288 щодо закупівель в армію. 

Вона зазначила, що 1 квітня закінчився експеримент, за яким "Міноборони здійснювало закупівлю на експериментальній основі через електронні торги і електронний аукціон".

Доманова нагадала, що в кінці минулого року був прийнятий закон "Про державні закупівлі". Проте, за її словами, наразі закупівлі на армію через систему "Prozzoro", яка почала повноцінно діяти з 1 квітня, не можуть здійснюватися.

"Ми передбачили в цьому законі (4288 – ред.), що Міністерство оборони буде мати окремий закон для закупівель", - сказала волонтер.

Нагадаємо, 1 квітня українські міністерства, відомства і найбільші державні компанії перевели закупівлі в електронну систему ProZorro у зв'язку з набранням чинності закону "Про публічні закупівлі".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя