Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн"

А що якби головні герої "Зоряних війн" існували в українських реаліях
Depo.Життя
3 січня 2016 20:00
ФОТО: depo.ua
Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн"
Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн"

"Зоряні війни" - це, звичайно, абсолютне фентезі і героїв цієї саги важко уявити собі в реальному житті. Але журналісти depo.ua таки спробували це зробити. Ось якими приблизно були би досьє головних героїв кіноепопеї, якби вони жили в наш час в українських суспільно-політичних реаліях.

Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн" - фото 1

Вейдер Дарт

Статус: "Смотрящій" за Організованим злочинним угропованням "Імперія тьми"

Справжнє ім'я Енакен Скайуокер

Місце народження: Тьмутаракань

Освіта: Діджейські... тьху, джедайські майстер-класи. Цього юному шукачу виявилося замало і практичні знання він отримував уже в організованому злочинному угрупованні "Імперія тьми". Тоді ж і отримав прізвисько Дарт Вейдер.

Кар'єра: Від народження носив ім'я Енакен Скайуокер. Мудрі дядьки знайшли його серед пустелі дуже далеко від нормальної цивілізації і зробили з хлопчика суперзірку. Вважався дуже просунутим чуваком у джедайських колах, через що його навіть допустили трохи порулити у Раді джедаїв. Рулив він, щоправда, недовго - інші джедаї швидко здогадалися, що Енакен надто любить владу і тому дружбан із нього ненадійний.

Свій прикольний залізний прикид, як і нове прізвисько, здобув у безкомпромісній боротьбі зі своїм першим викладачем Обі Ваном Кенобі. Дуже пишається маскою, настільки, що захотів її зняти тільки один раз - для того, щоб перед смертю побачити свого сина Люка Скайуокера.

Помер Дарт Вейдер так само весело, як і жив - від грому і блискавок, які обрушилися на нього після того, як він вирішив залишити свою банду. У результаті був оголошений практично святим - принаймні в усьому світі на нього моляться майже як на Ісуса Христа.

Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн" - фото 2

Палпатин, він же Дарт Сідіус

Статус: Головний мафіозі, власник Організованого злочинного угруповання "Імперія тьми"

Місце народження: Набат, Брянська область

Освіта: Все життя у бандформуванні, тому і освіта відповідна. Найбільш здібний серед усіх членів "Імперії тьми".

Кар'єра: Стрімка і по трупах. Став членом парламенту, а потім і його головою ще коли ніхто навіть і не здогадувався про таємне бандитське життя Палпатина. Здобувши найвищу владу в країні швидко всіх, кого міг, завербував до своєї "Імперії тьми". Найбільше йому в цьому пощастило із вербуванням Дарта Вейдера, але всі знають, чим це для Палпатина закінчилось. Мораль проста - той, хто уже зрадив один раз, навряд чи потім буде вірним.

Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн" - фото 3

Амідала Падме

Статус: Дочка мажорів і депутат Парламенту - кажуть, одна із найпорядніших.

Місце народження: Набат, Брянська область

Освіта: Найкрутіша, яку могли дати юній красуні її багаті батьки

Кар'єра: Закінчилася дуже швидко після того, як вона закрутила роман із Енакеном Скайуокером, завагітніла і народила від нього двох дітей. Навіть у декрет не встигла піти, бо померла, дізнавшись про те, що Енакен зрадив її із Палпатином. Новонародженого хлопчика назвали Люк, а дівчинку - Лея. Добрі люди хотіли відсудити дітей у злого татка, але розуміючи, що всі суди куплені бандюками, просто заховали дітей на околицях держави.

Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн" - фото 4

Скайуокер Люк

Статус: Джедай, але якийсь надто депресивний

Місце нардження: Тьмутаракань

Освіта: Джедайські майстер-класи і спецкурси, жоден із яких він до кінця не завершив, бо "батьківщина кличе". Завершував свою магічну освіту самотужки, випробовуючи набуті здібності на головах членів "Імперії тьми" і періодично тероризуючи татка.

Кар'єра: Майбутня суперзірка виростав сиротою без особливих перспектив у житті, поки його не примітили зоряні герої. Люка взявся вчити життю Обі Ван Кенобі, мабуть, сподіваючись таким чином виправити помилку молодості із батьком Люка. Але хто справжній тато Люка він йому не сказав, і це ледве не стало "епік фейлом". Кар'єра головного супергероя могла піти коту під хвіст, коли Люк дізнався правду про заняття свого батька. Ну правильно - кому приємно бути сином практично найголовнішого бандюка.

Слава світловим мечам, Дарта Вейдера вбив не Люк, але проблеми у героя все одно почалися недитячі. Він навчив сина друзів Бена Соло джедайським навичкам, але не зміг йому пояснити, чому бандюки із "Імперії тьми" - це погано. В результаті втратив учня і поїхав світ за очі страждати, як це зробив колись ще один вчитель Люка - магістр Йода.

Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн" - фото 5

Магістр Йода

Статус: Серед джедаїв головний, але мало хто знає про це

Місце народження: Дрогобич

Освіта: Найголовнішим джедаєм Магістр Йода був і при цьому прожити дуже довго зумів. А ще говорив він дивно, але до цього давно звикли всі.

Кар'єра: Так і не вбив ніхто дядічку маленького зі шкірою підозріло зеленою. 900 років кажуть прожив Йода Магістр, але то казки напевно, бо в нашому кліматі стільки не живе ніхто. 

Тільки Йода Магістр умів блискавки бандюка головного Палпатіна витримувати і ледве не "пришив" темну сволоту цю, коли стрілку забив із лідером Організованого угруповання злочинного. Але злий Палпатін трошки сильнішим виявився, тому втік Йода Магіст у свій рідний Дрогобич поразку оплакувати як справжній джедай. Там і знайшов його Скайуокер Люк, не давши старому спокійно старість прожити.

Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн" - фото 6

Кенобі Обі Ван

Статус: Джедай-привид

Місце народження: Стадня, Львівська область

Освіта: Вища джедайська

Кар'єра: Прожив довге життя, протягом якого встиг навчити премудростям супергероїв батька і сина Енакена і Люка Скайуокерів. З Енакеном не склалося, а Люк виправдав надії учителя і той спокійно при першій же нагоді відправився до джедайського раю і звідти періодично давав Люку цінні вказівки щодо боротьби із бандюками Палпатина.

Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн" - фото 7

Скайуокер Лея

Статус: Дівчинку усиновили мажори, тому і статус відповідний

Місце народження: Тьмутаракань

Освіта: Найвища, яка може бути для неджедая

Кар'єра: Дівчинка, як і Люк, виявилася вся в татка і відразу після того, як здобула повноліття, вирушила в пригоди по країні, попутно встановлюючи справедливість де виходить. Підбивала клинці до Люка Скайуокера, але коли дізналася, хто він такий насправді, мусила відступити. Іншого коханого знайшла швидко. Ним виявився ще один шукач пригод - контрабандист Хан Соло, у якого була найшвидша тачка в країні. Ця тачка, щоправда, підозріло часто ламалася - видно, не витримувала такої кількості контабанди.

Хан і Лея навіть одружилися і виростили спільну дитину. Але їхній син Бен Соло виявився патологічним плагіатором і захотів стати таким же прикольним, як і Дарт Вейдер. Ну а з тими, хто зловживає плагіатом, нічого хорошого не стається.

Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн" - фото 8

Соло Хан

Статус: Контрабандист, шукач пригод і бабій

Місце народження: Карелія

Освіта: Вулична, через що, зокрема, він як ніхто знався на хороших тачках

Кар'єра: Дуже весела кар'єра. Поки Хан Соло не зустрів наших супергероїв, він заробляв на життя винятково контабандою. Але оскільки жив він широко, то з боргів практично не вилазив, через що посварився практично з усіма дрібними бандюками району.

Вирішив почати нове життя після того, як зустрів наших супергероїв. У бойових пригодах після кількох спроб таки зумів довести Леї Скайуокер, що він красивий мужик. У результаті у коханих народився Бен Соло, про якого ви вже читали вище. Їх син, бандюк-плагіатор, який отримав прізвисько Кайло Рен, вирішив хоча б чимось виділитися у житті і при першій же зручній нагоді вбив батька. Ось така Санта-Барбара. 

Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн" - фото 9

C3PO

Статус: Робокоп, але якийсь дуже дивний

Місце створення: Майстерня Енакена Скайуокера на Тьмутаракані

Освіта: Знає шість тисяч мов, значить освіта швидше за все - філологічна

Кар'єра: у своїй робоюності пережив травму, коли його надовго покинув господар Енакен Скайуокер. Через це тепер липне до всіх людей, які здаються йому добрими. Як уже зазначалося, знає шість тисяч, тому жодні дипломатичні переговори супергероїв не обходяться без C3PO. Але секретів цьому роботу не довіряють, бо язик цього створіння ніколи не втомлюється говорити, в тому числі і зайве. C3PO періодично вступає в стан тісного і активного обміну даними із іншим дивом цивілізації - технічним генієм серед роботів R2D2.

Політичні орбіти Всесвіту "Зоряних Воєн" - фото 10

R2D2

Статус: Робот-технар. Дуже вперте і наполегливе створіння.

Місце створення: Набат, Брянська область

Кар'єра: Найкращий друг для будь-якого шпигуна і супергероя. Вміння лагодити все, що можна полагодити, відкривати всі двері, які можна відкрити, зберегти і донести куди треба всю інформацію, яку можна зберегти зробило з нього найкращого можливого кур'єра. Інформаційну підтримку у кур'єрських подорожах R2D2 надає "дружбан" С3РО, який прекрасно вміє дістати кого завгодно, але без якого в довгих подорожах просто нудно.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя