Зону відчуження тимчасово закриють

У період з 12 по 29 листопада відвідування об'єктів ДСП "Чорнобильська АЕС" тимчасово призупинено у зв'язку з проведенням технологічних операцій на об'єкті "Укриття"
Depo.Життя
11 листопада 2016 16:32
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Державного агентства України з управління зоною відчуження.

"У зв'язку з проведенням технологічних операцій на об'єкті "Укриття", а також відповідно до наказу голови ДАЗВ Віталія Петрука від 7 листопада 2016 року № 129 "Про призупинення відвідування зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення", в період з 12 по 29 листопада поточного року відвідування об'єктів ДСП "Чорнобильська АЕС" (в т. ч. оглядовий майданчик об'єкта "Укриття" та став-охолоджувач) тимчасово призупинено", - йдеться у повідомленні.

ДАЗВ просить брати до уваги зазначену інформацію при плануванні візитів до зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення та поставитися до цього факту з розумінням.

Нагадаємо, у період з 13 по 29 листопада здійснюватиметься насування арки нового безпечного конфайменту на об'єкт "Укриття" (старий саркофаг, зведений над енергоблоком №4 АЕС).

29 листопада процес буде завершено, після цього у період до листопада 2017 року здійснюватимуться роботи з введення об'єкта в експлуатацію.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя