ЗНО-2019: Кожен шостий "провалив" українську

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) констатує, що зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури склали 84% абітурієнтів

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу УЦОЯО.

"13 червня відбулося перше засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти щодо визначення порога "склав/не склав". Було визначено граничний бал "склав/не склав" для тестів з української мови та літератури, математики та фізики", - йдеться в заяві.

Зокрема, від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні за кожним із предметів, поріг подолали: з української мови та літератури 84% осіб; з математики 81,83%, з фізики 85%.

Поріг "склав/не склав" - це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник ЗНО, щоб отримати оцінку в шкалі 100-200 балів. Це дає вступнику право брати участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, з 21 травня по 13 червня в Україні проходить зовнішнє незалежне оцінювання. Учасники тестування для вступу до вишів повинні здати два обов’язкових предмета – українську мову та літературу, історію України або математику та третій предмет за вибором.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна