Знайдено інтерв'ю Бандери 1959 року про російський імперіалізм

В Інтернеті з'явилося 10-хвилинне інтерв'ю лідера ОУН Степана Бандери, в якому він розповів про боротьбу з російським імперіалізмом
Depo.Життя
4 січня 2016 08:25
ФОТО: depo.ua

Запис, датований 1959 роком, опублікована на YouTube, передає depo.ua.

В аудіозаписі провідник Організації українських націоналістів говорить про більшовиків, які поширюють плітки про розгром українського національно-визвольного руху.

"Український національно-визвольний рух живе, розвивається і бореться далі. Всупереч всім спробам та пропаганді ворога убити його. Минуло вже 15 років, як більшовицька Москва по-новому окупувала Україну в кінці Другої світової війни. Більшовики прагнуть стерти з лиця Землі українську революційну боротьбу всіма засобами тоталітарної системи. Українська повстанська армія, Організація українських націоналістів і вся українська нація зазнали в цій боротьбі дуже важких жертв. Але ні зламати прагнення України до своєї незалежності, ні знищити її керівну революційну силу Москві не вдалося", - говорить Бандера.

Провідника Організації українських націоналістів Степана Бандеру вбили 15 жовтня 1959 року в Мюнхені.

Нагадаємо, 1 січня в Києві та інших найбільших містах України відбулися смолоскипні акції з нагоди 107-ї річниці народження Бандери.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя