Знайдені у Глухівському лісі останки не належали Сергію Лихману, – висновок прокуратури

Прокуратура Сумщини заявляє, що останки, які нібито бачили два грибники у Глухівському лісі, не могли належати Сергію Лихману, Вадиму Тятюшкіну чи Коновалову
Depo.Життя
5 листопада 2016 13:25
ФОТО: depo.ua

Разом з тим, у вилученому з вказаного свідками місця так званого шматка шкіри з волосяним покровом експертами не виявлено жодної волосяної цибулини, слідів шкіри чи крові. Відповідний висновок опубліковано на сайті відомства.

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, проведено одночасні допити двох мешканців с. Соснівка, які, з їхніх слів, знайшли кістки та череп, та окремо з кожним із трьох співробітників поліції.

"Співробітники прокуратури зіставили отримані відомості з даними медичних карток деяких зниклих людей. Проведеними слідчими діями спростовано версію про те, що знайдені останки можуть належати безвісно відсутнім Сергію Лихману, Вадиму Тятюшкіну чи Володимиру Коновалову, про що останнім часом безпідставно стверджували деякі журналісти та зацікавлені особи", – поінформував сайт прокуратури Сумщини.

У повідомленні зазначено, що на даний час на Сумщині 109 осіб вважаються безвісти зниклими, 4 – у Глухівському районі. Досудове розслідування триває, перевіряються медичні відомості решти 106 зниклих осіб.

Знайдені у Глухівському лісі останки не належали Сергію Лихману, – висновок прокуратури - фото 1

Перука, знайдена у Глухівському лісі (фото Прокуратури Сумської області)

Прокуратура також повідомила, що за участі судово-медичного експерта проведено допит двох місцевих жителів, які описали те, що нібито бачили, спеціалісту.

"Судячи з показань грибників, на нижній щелепі черепа була золота коронка. Давність останків зі свідчень очевидців визначити складно, однак судово-медичний експерт схиляється до думки, що решткам більше року", – поінформувала прес-служба.

Окрім того, на даний час після детального дослідження вилученого 26 жовтня у тому ж місці, де зі слів грибників були кістки та череп, так званого шматка шкіри з волосяним покровом, експертами не знайдено жодної волосяної цибулини, слідів шкіри чи крові. Водночас, встановлено, що волосся було скріплене між собою нитками, тобто вказана знахідка схожа на жіночий шиньйон.

Досудове розслідування триває.

"Прохання до зацікавлених осіб, які не гребують жодними методами та намагаються спекулювати на вказаній темі, користуватися достовірними даними та заробляти собі політичні дивіденди іншими методами", – підсумовує сайт Сумської обласної прокуратури.

Як відомо, Сумська обласна прокуратура здійснює кримінальне провадження за фактом ймовірного приховування злочину співробітниками місцевого відділу поліції, які заперечують вилучення в лісосмузі поблизу с. Сосновка Глухівського району людських останків.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя