ЗМІ склали повний список друзів Путіна у Європі

Політичні сили у європейських країнах, які підтримують Путіна, увійшли у список від ЗМІ
Depo.Життя
9 січня 2016 12:18
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, видання ZN.UA склало список сил у різних країнах Євросоюзу, які так чи інакше проявляють лояльність до Росії.

Не всі перераховані партії є "пропутінськими" і відкрито підтримують дії Кремля в Україні.

СДПН, наприклад, засуджує анексію Криму, війну в Донбасі і порушення Росією підписаних нею міжнародних договорів. Але критично висловлюючись про політику санкцій проти РФ і закликаючи до пошуку компромісів з Москвою (аргументуючи це тим, що "не можна ставити Росію на коліна", "не можна допустити нову холодну війну"), німецькі соціал-демократи грають на стороні російського керівництва.

Серед парламентських партій відверто проросійських не так вже й багато. І рідко в якій країні вони входять у численні фракції в парламентах: французький "Національний фронт" має в нижній палаті два мандати, італійська "Ліга Півночі" - 15, болгарська "Атака" - 15, бельгійський "Фламандський інтерес" - 3.

Проте опозиційні "Республіканці" є другою за кількістю мандатів партією у французьких Національних зборах. Популістська "Подемос" стала після грудневих виборів третьою за чисельністю фракцію в Генеральних кортесах Іспанії.

Третю позицію в парламентах Австрії та Угорщини займають, відповідно,  "Партія свободи" і "Йоббік". СІРІЗА ось уже рік як править Грецією. Кремль активно працює з цими політичними силами.

Але в останнє десятиліття Москва у своїй політиці в Європі все більше використовує ультраліві і ультраправі партії. Вони можуть не впливати на формування позиції уряду, але користуються популярністю в суспільстві.

ЗМІ склали повний список друзів Путіна у Європі - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя