ЗМІ розповіли про скандали на одеському митному посту "Бонд"

Керівника митного поста "Бонд" Олександра Гаврилюка, який вже більше року знаходиться в центрі контрабандних скандалів, переводять на Херсонську митницю
Depo.Життя
28 грудня 2015 15:57
ФОТО: depo.ua

Зазначається, що силовики та громадські активісти неодноразово затримували "ліві" контейнери біля митного поста, повідомляє "Главком".

Так, у кінці серпня 2014 року на території "Бонда" був затриманий вантажний автомобіль з контрабандою. У декларації було заявлено, що це одяг з Туреччини, а насправді ж там був товар більш престижних марок, крім турецької легкої промисловості, та й товару було на 4 тонни більше, ніж вказано. Вантаж був навіть вже розмитнений, і машина з ним прямувала на "7 кілометр".

Наступний скандал стався в середині квітня 2015 року. Під час чергової перевірки на території ТОВ "Бонд" загубилися власники двох контейнерів, а ще два - просто зникли.

А вже у вересні, пише видання, співробітниками УБЕЗ УМВС в Одеській області була розкрита схема з перевезенням контрабанди через Іллічівський порт: нелегальні вантажі йшли через митний термінал "Бонд", керівництво якого вступило в змову з співробітниками митного порту "Іллічівськ". Зокрема, вони в інтересах третіх осіб, які намагалися вивезти на вантажівці MAN партію імпортної брендового одягу ("ДольчеГаббана і Павло & Shark", "Армані" та ін.), незаконно перемістили через митну зону без належного оформлення.

Як просувається справа, чи були покарані відповідальні особи - поки невідомо. Втім, керівник митного поста Олександр Гаврилюк скоро отримає нову посаду в іншій області.

За повідомленнями ЗМІ, 23 грудня відбулася друга акція протесту за очищення нинішньої влади від прихильників колишнього президента. Під стіни ДФС вийшли громадські активісти, митні брокери, приватні підприємці, а також представники митно-брокерських компаній, які зараз, вже при новій владі, мають такі ж утиски, як і в часи президентства Януковича. Під час першого мітингу 14 грудня громадські активісти вимагали не допустити Олександра Гаврилюка займати одну з керівних посад на Херсонській митниці.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя