ЗМІ оприлюднили таємне відео з сином Авакова

Одіозний екс-заступник голови МВС Сергій Чеботар в кінці 2014 року, можливо, домовлявся про постачання рюкзаків для Нацгвардії з сином міністра внутрішніх справ Олександром Аваковим
Depo.Життя
12 лютого 2016 14:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють журналісти проекту "Схеми", посилаючись на відеозапис прихованою камерою, нібито знятий 3 грудня 2014 року в кабінеті Чеботаря, передає depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

Автори розслідування припускають, що опубліковане на YouTube користувачем Sans Corruption відео може бути справжнім, тобто його можна буде долучити як доказ за злочинами в держзакупівлі, за які в МВС до травня 2015-го відповідав Чеботар. Як стверджують журналісти, таємну зйомку в кабінеті екс-заступник голови МВС на прохання військової прокуратури проводила СБУ.

На відеозаписі  дуже схожий на сина міністра внутрішніх справ чоловік домовляється із нібито заступником міністра Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів МВС.

Крім цього, в мережі з'явився новий фрагмент відеозапису, на якому Чеботар нібито обговорює продаж за заниженою ціною піску, що знаходиться на зберіганні в МВС. Також людина, яка знаходиться в приміщенні, схожа на сина глави МВС Олександра Авакова (на відео - "Саша"), хоче поставити відомству партію рюкзаків, вимагаючи за це передоплату. Цей "Саша" стверджує, що до початку 2015 року може поставити 100 рюкзаків, отримуючи на це згоду Чеботаря. Останній каже, що після Нового року відомство закупить ще дві тисячі рюкзаків.

Керівник МВС Арсен Аваков причетність його родини до подібних закупівель заперечує, а сам Чеботар називає відео змонтованим.

ЗМІ оприлюднили таємне відео з сином Авакова - фото 1

ЗМІ оприлюднили таємне відео з сином Авакова - фото 2

У коментарі Схемам син міністра стверджує, що "вперше чує" про відеозапис з кабінету Чеботаря і не може згадати, чи був він там в грудні 2014 року. "Я не пам'ятаю. Може, був, може, ні. Не знаю... Ніякого відношення ні я і ніхто з членів моєї сім'ї до цього не має. Я не розумію, чесно-чесно, от не розумію, про яке відео ви говорите", - сказав Олександр Аваков.

Нагадаємо, в лютому 2015 року МВС дійсно закупило рюкзаки на 16,5 млн гривень. При цьому одна з фірм-переможців тендеру, дніпропетровська Дніпровенд, взяла зобов'язання на поставку партії з п'яти тисяч рюкзаків. За адресою компанії журналістам сказали, що в лютому 2015-го договір оренди був розірваний, а сама фірма ліквідована.

Як відзначають журналісти, в той час, як фірма брала участь в тендері, правоохоронці вже майже рік розслідували її діяльність як можливого конвертцентру. Що, нагадують Схеми, не завадило МВС перевести на її рахунки 14,5 млн грн за рюкзаки.

ЗМІ оприлюднили таємне відео з сином Авакова - фото 3

Автори цього випуску Схем з'ясували, що справа була передана до військової прокуратури, однак за півроку жодного поступу розслідування не помітно, як і нікому з замішаних в можливу злочинну схему не оголошено підозру.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя