ЗМІ дізналися, що суддя-колядник Зварич вийшов на свободу і повернувся до Львова

Суддя Ігор Зварич, відомий як "суддя-колядник", 12 січня вийшов на свободу і повернувся до Львова
Depo.Життя
17 січня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua

Про це пише видання "Варіанти"  за посиланням на джерела в Державній пенітенціарній службі України, передає depo.ua.

"Весті" пишуть, що інформацію про звільнення Зварича їм підтвердив його син.

"Так, його звільнили днями", - сказав Віктор Зварич. Про те, за якою статтею відбулося звільнення та інші деталі він говорити відмовився. Видання припускає, що Зварича випустили за "законом Савченк"» - по ньому день, проведений в СІЗО, в разі винесення обвинувального вироку, вважається двома днями ув'язнення.

Зварич провів п'ять років у СІЗО.

Нагадаємо, президент Порошенко 23 грудня підписав закон "Про удосконалення порядку зарахування судом попереднього ув'язнення в строк покарання", відповідно до якого суди зобов'язані враховувати засудженим кожен день, проведений в слідчих ізоляторах, як два дня відбуття покарання.

1 липня 2015 року Постановою начальника Менської ВК-91 Ігорю Зваричу надано дозвіл на проживання разом з членами його сім'ї в смт. Макошине, де розташована колонія.

У вересні 2011 року екс-голова Львівського апеляцийного суду Ігоря Зварича за одержання хабарів та інші злочини засудили до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади судді та посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у державних установах строком на 3 роки з конфіскацією майна.

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за звинуваченням у хабарництві в грудні 2008 року.

У ході обшуків у кабінетах і квартирах судді та його шести колег правоохоронці виявили та вилучили 1 млн доларів і 2 млн гривень.

Зварич заявив, що збирався передати гроші, знайдені в його кабінеті, церкві, щоб допомогти малозабезпеченим, а гроші, знайдені в кабінетах його колег, за словами Зварича, нібито призначалися на ремонт приміщення суду, де він працював

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя