Зірка фільму "Сам удома" хоче піти з кіно

Знаменитий актор Маколей Калкін в недавньому інтерв'ю для "New York Magazine" повідомив, що в свої 35 років має намір піти з кіно
Depo.Життя
7 квітня 2016 18:33
ФОТО: depo.ua

Як відомо, велику популярність акторові принесла роль хлопчика Кевіна МакКалістера у фільмах "Сам удома" (Home Alone) − 1990-го і 1992-го років, передає depo.ua з посиланням на "Експрес.ua".

Маколей Калкін має досить специфічний характер. Його ім'я часто згадується в скандальних новинах, також йому приписують наркотичну та алкогольну залежність. Незважаючи на те, що за останні роки актор не був задіяний в успішних кінопроектах, за словами Калкіна, йому набридла популярність, і він свій вільний час планує витрачати на малювання, письменницьку діяльність і "на що завгодно", тільки не на кіно.

"Я гуляю після 2 години ночі або о 4 ранку, тому що в цей час на вулицях практично немає людей, і я можу спокійно пройтися і залишитися непоміченим", -- розповідає Калкін.

Західні ЗМІ часто писали про наркотичну залежність актора. Маколей Калкін зізнавався друзям, що рятувався наркотиками і випивкою після розставання з коханою дівчиною Мілою Куніс після 8 років стосунків. Тоді ж він впав у глибоку депресію і навіть намагався накласти на себе руки.

Зараз Калкін живе в США, але часто буває у Франції. За словами актора, йому дуже комфортно у Франції, тому що він відчуває себе там простою людиною.

"З'ясувалося, що вони впізнають мене, але їм просто плювати. Коли я це зрозумів, то запитав себе: "Де ці прекрасні люди були раніше?", -- ділиться актор.

Відзначимо, що не так давно Маколей закінчив зніматися в малобюджетному психоделічному фільмі свого друга Адама Гріна під назвою "Аладдін Адама Гріна" (Adam Green's Aladdin). Маколей Калкін грає роль Ральфа, лідера повстанців в кашкеті з написом "Морехідна школа". Якщо актор дійсно має намір піти з кіно, тоді можна вважати, що роль в "Алладіні" буде його останньою.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя