Журналісти масово бойкотують конкурс "Гідність професії" через Скрипіна у журі

Вісім журналістів ГО "Громадське Телебачення" та двоє журналістів Радіо Свобода відкликали свої роботи з VII конкурсу професійної журналістики "Честь професії"
Depo.Життя
22 квітня 2016 13:25
ФОТО: depo.ua

Причиною такого рішення стала присутність Романа Скрипіна, колишнього керівника Громадського, якого звинувачують у незаконному привласненні коштів організації, у журі, повідомляє depo.ua з посиланням на hromadske.tv.

Цьогорічний фінал конкурсу, який проводиться з 2010 року, запланований на 22 квітня. Імена фіналістів були оприлюднені 13 квітня, але після цього стало відомо, що до складу членів журі входить Роман Скрипін, колишній голова «Громадського ТБ», якого звинувачують у привласненні 215 203 євро пожертв благодійників і 38 324 доларів, які належать організації.

Журналісти «Громадського ТБ» Андрій Сайчук, Наталя Тарасовська, Яків Любчич, Федір Прокопчук, Богдан Кутєпов, Анна Цигима, Олександр Назаров та Христина Бондаренко заявили про те, що знімають свої роботи.

Крім того, член ГО «Громадське ТБ» Сергій Андрушко, який працює у програмі журналістських розслідувань «Схеми» Радіо Свобода також зняв свою роботу, разом із колегою Михайлом Ткачем.

Організатори конкурсу, Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси, заявили, що претензії щодо складу журі надійшли занадто пізно і що фінал пройде так, як заплановано.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя