Кримський журналіст розповів подробиці свого затримання

Після майже годинного допиту співробітники поліції відпустили кримського журналіста Заїра Акадирова
Depo.Життя
15 січня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua

Про це Акадиров розповів Крим.Реалії, передає depo.ua.

"У райвідділі мене опитували, чим я займаюся, де живу, що і куди пишу і для чого я це роблю. Це назвали "пояснювальна". Попросили вивернути кишені, забрали знаходилися там речі, щоправда, потім повернули. Зробили копію паспорта та відпустили", - розповів він.

При цьому, за словами журналіста, його силою хотіли із залу суду вивезти в Центр з протидії екстремізму, загрожували життю.

"Мене затримали в будівлі суду, почали говорити, що я нібито незаконно знімав, робив позначки в своєму телефоні і попросили пройти в центр з протидії екстремізму. Я був проти затримання. У мене хотіли вихопити паспорт, я його не став віддавати в руки. Після цього капітан поліції підкликав "Беркут", мене схопили за руки і повели в машину. Попередили, щоб не пручався, інакше надінуть наручники про відправлять у підвал", - зазначив Заїр Акадиров.

Нагадаємо, що сьогодні у Криму біля будівлі Верховного суду, де проходить засідання у справі "26 лютого", співробітники Центру з протидії екстремізму затримали кримського журналіста Заїра Акадирова.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя