Життя російського співака врятували в реанімації у Києві

Російський музикант Олексій Лебединський, який виступає під іменем Професор Лебединський, подякував київським лікарям за врятоване життя

Depo.Життя
24 жовтня 2017 12:52
ФОТО: depo.ua

Відповідний пост музикант опублікував у Facebook, передає Depo.ua.

"Де я був 12 днів? Десь там. Мене врятували. Навіть зараз не пам'ятаю, чи заходив я до кардіолога. Коли я приїхав саме в інститут Шалімова (на превелике щастя, як потім виявилося), біль був сильний. А коли прийшли результати аналізу крові, біль не змогли зняти навіть найсильніші засоби. 8 днів я провів у реанімації, де мене рятували лікарі і медсестри. Врятували, уклін їм величезний, плюс диво допомогло - все могло закінчитися плачевніше", - написав артист.

Додав, що умови роботи лікарів доволі плачевні.

"Мене врятували в провідному Інституті хірургії і трансплантології імені Шалімова, де зарплата медсестри вищої категорії, яка працює в реанімації, - 3700 гривень (135 доларів). Це там, де досі немає опалення і гарячої води, навіть у реанімації. Це там, де взагалі немає ліків - приїхав, купуй усе сам, де хочеш. Ні - хоч здохни. Це там, звідки йде кваліфікований медперсонал, тому що на ці гроші неможливо навіть оплатити комунальні платежі. Це там, де справжні лікарі були, є і будуть, тому що справжній лікар - це покликання всього життя. Навіть при зарплаті нижче прожиткового мінімуму. Спасибі, хлопці і дівчата в білих халатах з інституту Шалімова. Я знову живий", - написав співак.

Нагадаємо, Лебединський мешкає у США і виступає проти агресивної політики Володимира Путіна.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя