Жителів Ізмаїла закликають не пити воду з-під крану

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко закликав мешканців міста використовувати для пиття та харчових потреб бутильовану воду
Depo.Життя
20 червня 2016 08:43
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці в "Фейсбуці", передає depo.ua.

"У рамках проведених лабораторних досліджень з'ясувалось, що в Ізмаїлі має місце мікс-інфекція. Виявлені збудники ротавірусної інфекції, норовірусної інфекції і кишкова паличка. Це сталося внаслідок фекального забруднення в ході проливних дощів", - зазначив мер міста.

Він зазначив, що влада міста продовжує проводити комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків, завданих місту проливними дощами. "Для запобігання другої хвилі захворюваності в мережах водопостачання буде короткочасно збільшено хлорування води", - повідомив Абрамченко.

При цьому він застеріє, що  водою з-під крану можна користуватися для господарських потреб, а не використовувати її для пиття. "Для харчових потреб краще використовувати бутильовану воду", - рекомендує мер.

Нагадаємо, в Ізмаїлі стався спалах гострої кишкової інфекції. За даними влади міста, станом на 19 червня в лікарні міста потрапили 336 людей.

Причиною спалаху назвали мікс-інфекцію: у взятих для аналізу пробах виявлені збудники ротовірусної інфекції, норовірусної інфекції і кишкової палички.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Мітки: вода, Ізмаїл