Кримчани відмовились скидатися на пам'ятник "ввічливим чоловічкам"

Жителі Керчі висловилися проти збору коштів на пам'ятник "ввічливим людям", про який повідомляла напередодні підконтрольна Москві міська адміністрація Керчі

У соціальних мережах городяни заявляють, що ставити пам'ятник повинні за бюджетні гроші, а не за рахунок пересічних громадян, повідомляє depo.ua з посиланням на "Крим.реалії".

Місцеві жителі скаржаться на низькі зарплати, які не дозволяють їм подібну благодійність, і пропонують збирати гроші в тих містах Криму, де заробітки вище.

"Пожертвувати-то можна, а з яких? У мене зарплата 11 200 рублів. Сім'я дорожче", - пише в соцмережі "Вконтакте" керчанин.

Деякі мешканці Керчі заявляють, що замість пам'ятника "ввічливим людям" готові "скинутися" на реконструкцію зруйнованих Мітридатських схоів, гроші на які ніяк не може знайти місцева влада, а також на висадку дерев в місті. Інші жартують, що скоро в Керчі оголосять збір коштів "на латання дірок у бюджеті".

"Пропоную збирати гроші на пам'ятник "Курортному сезону". З обов'язковим написом: "Пам'ятаємо. Любимо. Сумуємо". Від невдячних кримчан", - пише інтернет-користувач з Керчі.

При цьому користувачі соцмереж не виключають, що гроші на пам'ятник будуть в примусовому порядку збирати з місцевих підприємців.

Нагадаємо, що раніше окупанти у Криму заявили про збір коштів на встановлення пам'ятника так званим "ввічливим людям". 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя