Кримчани відмовились скидатися на пам'ятник "ввічливим чоловічкам"

Жителі Керчі висловилися проти збору коштів на пам'ятник "ввічливим людям", про який повідомляла напередодні підконтрольна Москві міська адміністрація Керчі
Depo.Життя
19 лютого 2016 12:55
ФОТО: depo.ua

У соціальних мережах городяни заявляють, що ставити пам'ятник повинні за бюджетні гроші, а не за рахунок пересічних громадян, повідомляє depo.ua з посиланням на "Крим.реалії".

Місцеві жителі скаржаться на низькі зарплати, які не дозволяють їм подібну благодійність, і пропонують збирати гроші в тих містах Криму, де заробітки вище.

"Пожертвувати-то можна, а з яких? У мене зарплата 11 200 рублів. Сім'я дорожче", - пише в соцмережі "Вконтакте" керчанин.

Деякі мешканці Керчі заявляють, що замість пам'ятника "ввічливим людям" готові "скинутися" на реконструкцію зруйнованих Мітридатських схоів, гроші на які ніяк не може знайти місцева влада, а також на висадку дерев в місті. Інші жартують, що скоро в Керчі оголосять збір коштів "на латання дірок у бюджеті".

"Пропоную збирати гроші на пам'ятник "Курортному сезону". З обов'язковим написом: "Пам'ятаємо. Любимо. Сумуємо". Від невдячних кримчан", - пише інтернет-користувач з Керчі.

При цьому користувачі соцмереж не виключають, що гроші на пам'ятник будуть в примусовому порядку збирати з місцевих підприємців.

Нагадаємо, що раніше окупанти у Криму заявили про збір коштів на встановлення пам'ятника так званим "ввічливим людям". 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя