Жінки частіше ганьблять одна одну через надмірну вагу, ніж чоловіки, - вчені

Коли йдеться про розміри одягу, жінки є найгіршими ворогами одна одній
Depo.Життя
8 квітня 2016 16:30
ФОТО: depo.ua
Жінки частіше ганьблять одна одну через надмірну вагу, ніж чоловіки, - вчені
Жінки частіше ганьблять одна одну через надмірну вагу, ніж чоловіки, - вчені

Вони засуджують інших жінок за будь-які прояви надмірної ваги і роблять це у гіршій формі, ніж чоловіки, повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Чоловіки, зі свого боку, вважають гладких жінок менш привабливими, однак водночас вони не засуджують чоловіків із ожирінням.

Дослідження, проведене університетом у Суррі, встановлює залежність між статтю, індексом маси тіла людини та поняттям привабливості.

Професорка Соня Орефіс та співавтор дослідження заявила: "Коли йдеться про красу, жінок з надмірною вагою негативно оцінюють представники обох статей, тоді як чоловіки прощають один одного за такі параметри".

Група вчених під керівництвом Соні працювала в Оксфордському університеті. Їм вдалося побачити своєрідну гендерну нерівність у ставленні до ваги.

Якщо співставити результати дослідження з трендами у зарплатах, можна зрозуміти, що розмір одягу людини відіграє визначну роль у розмірі доходів: ті, кого визнають менш привабливими, заробляють теж менше.

Вони встановили, що жінки-респонденти вважатимуть і називатимуть жінок та чоловіків з більшим індексом маси менш привабливими.

На відміну від них, чоловіки судитимуть інших представників сильної статі не настільки ж різко.

"Результати нашої роботи показують, наскільки краса пов'язана із соціоекономічним становищем, від навчання у школі до злочинів та зарплатні", — каже професорка Орефіс.

За словами дослідниці, жінки є найсуворішими суддями, і їх так само засуджують суворо.

"Можливо, індекс маси тіла не відрізняє жир від маси мускул, а це важливо для чоловічого індексу. Ми не дуже здивовані результатами кореляції між індексом маси тіла та привабливістю, однак визначним є інше: стать респондента робить результати різними", —додає вона.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя