Жінкам шкідливо поєднувати роботу і домашні обов'язки, - вчені

Американські вчені з'ясували, що жінки не повинні поєднувати роботу і домашні обов'язки
Depo.Життя
1 вересня 2016 18:09
ФОТО: depo.ua

Провівши масштабні дослідження, вони довели, що жінка не може будувати кар'єру і займатися домашніми справами без наслідків для здоров'я.

Дослідники опитали більше сотні жінок, які "розриваються" між роботою і домом, і дішли висновку, що така "подвійна" навантаження призводить до хронічних захворювань серцево-судинної системи, зокрема, до проблем з артеріальним тиском.

Це відбувається тому, що активним людям просто ніколи пригальмувати і зробити перепочинок. Виходить, що жінки, які тягнуть на собі дім і роботу, живуть в постійному стресі, а це позначається на стані здоров'я.

Американські вчені навіть склали рейтинг "антиоздоровлювальних" домашніх справ. Такі звичні для більшості жінок заняття, як прибирання будинку, приготування вечері і похід в супермаркет за продуктами розташовані на вершині цього топ-листа.

Трохи нижче в списку "шкідливих" домашніх справ розташувалися планування сімейного бюджету, оплата комунальних рахунків і ремонт автомобіля.

Цікаво, що догляд за дітьми і домашніми тваринами ніяк не впливають на кров'яний тиск.

Щоб уникнути інфаркту або гіпертонічного кризу американські експерти радять жінкам правильно розподіляти домашні обов'язки зі своїм чоловіком. Зрештою, вступаючи в шлюб, ви обіцяли один одному йти по життю разом, в радості і горі, і ділити все життєві тяготи навпіл. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя