Жертва кислотної атаки: Нападник вказав на серце та вибачився

30-річний Андреа Крістоферос, який втратив зір та має безліч шрамів на обличчі, розповів про "випадкову" кислотну атаку, яка зруйнувала його життя
Depo.Життя
26 січня 2016 13:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Чоловік, життя якого після кислотної атаки розділилося на до та після жахливого випадку, розповів про те, як його кривдник вибачився перед ним.

Трагедія сталася, коли Андреа відчинив двері незнайомцю у своїй оселі у Корнуоллі. Чоловік на ім'я Девід Філіпс кинув у нього акумулятор, який вибухнув і кислота потрапила на обличчя жертви, не вірно ідентифікувавши жертву, як виявилося пізніше. 

На одному з британських шоу, Андреа та його 33-річна дружина Піа, яка разом із сином Тео підтримує весь цей час чоловіка, зізнався, що коли він прийшов до суду, то нападник показав на своє серце і сказав, що йому прикро. Але це було сказано не в приватній бесіді, а кинуто мимоволі, тому потерпілий не зважає на ці слова. Тим паче, що після інциденту пройшло багато часу і слова вибачення вже не були актуальними.

Жертва кислотної атаки: Нападник вказав на серце та вибачився - фото 1

Як з'ясувалося, нападник помилився будинком. Він хотів помститися кривднику, який колись вчинив над ним сексуальне насильство, але фатально помилився адресою.

За словами Крістофероса, він відчинив двері і в обличчя йому щось полетіло, що вибухнуло. Він був весь у кислоті, яка роз'їла його обличчя та одяг. Чоловік відчув неймовірний біль. Він встиг розповісти подробиці нападу лікарям і навіть пригадав про підозрілий червоний фургон, з якого за ним стежили довгий час. Потім Андреа впав на чотири дні у кому.

Потерпілий дуже хвилювався, як відреагує син на його нове обличчя, але хлопчик обійняв його і сказав, що в їхніх стосунках нічого не зміниться.

Зараз чоловік активно шукає роботу, адже має намір жити далі та підтримувати свою родину.

ФОТО: The Daily Mail

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя