Згуладзе: Домашній арешт "шаленому Ростіку" - це небезпечний сигнал суспільству

Перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе вважає, що домашній арешт водія авто, за яким вели погоню поліцейські у Києві, несе небезпечний сигнал для суспільства
Depo.Життя
1 березня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це вона сказала у коментарі журналістам, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна"

"Як посадовець я не буду коментувати це рішення. Бо є грань, за яку посадовці не повинні переступати, говорячи про роботу іншої гілки влади. Я боюсь, що якщо щось скажу, то це буде щось дуже жорстке. Але як громадянин я можу собі це дозволити. Це рішення бентежить, і не тому, що в одному випадку поліцейський уже в ізоляторі, а інший учасник був випущений. Бентежить феномен, який більший, ніж один цей інцидент – це вибірковість правосуддя, це відсутність стандарту правосуддя", - сказала Згуладзе.

Вона зазначила, що після такого рішення люди відчуватимуть, що їхні злочини можуть залишитися без покарання.  

"Що стосується реакції глави Нацполіції, яка обурена цим рішенням, бо безкарність це сигнал для населення, якому і так важко. Ми не повинні недооцінювати небезпеку, яку цей сигнал може нести. Це також і сигнал новій поліції, яка тільки навчилася ходити, а завтра вони мають навчитися бігати. І обрізати їм крила зараз такими сигналами – це небезпечно для країни", - додала Згуладзе.

Вона також звернулася до поліцейських з закликом продовжувати виконувати свою роботу та не боятися.

"Я не хочу коментувати рішення суду, але хочу сказати поліцейським: ви повинні знати одне, у вас дуже достойна робота, і ми за вами і разом з вами, якщо ви будете продовжувати працювати так же добре і навіть краще. Конкретні помилки і навіть навмисні помилки будуть, індивідуальні розчарування будуть, але система правильна, і робота у вас правильна і робіть її добре", - сказала заступник міністра.

Нагадаємо, сьогодні Голосіївський суд обрав "шаленому Ростіку" запобіжний захід, який є більш м'який за той, який вимагала прокуратура – цілодобовий домашній арешт. 

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя