Земфіра переконана, що політики - небезпечні люди

Російська співачка Земфіра дала своє перше за останні кілька років телеінтерв'ю
Depo.Життя
22 грудня 2015 15:58
ФОТО: depo.ua

У програмі "Познер" рокерша розповіла про своє ставлення до гламуру, політики, про власні фобії та внутрішній конфлікт, повідомляє depo.ua з посиланням на "Комсомольская правда".

Земфіра зізналася, що ретельно слідкує за тим, що про неї пишуть в пресі.

"Я б не хотіла знати все, що про мене пишуть. Але стежу за цим. Я - активний інтернет-користувач", - зауважила артистка.

"В останній рік цікавлюся політикою. Мені потрібно бути в курсі, з ким ми воюємо сьогодні. Звичайно, бачу відгуки в соцмережах. Вони можуть і засмутити, і порадувати - в цьому сенсі я звичайна, емоційна людина. Приємна фраза колеги може мене підбадьорити", - додала вона.

Та попри цікавість політичною ситуацію у світі, спілкування із можновладцями Земфіра уникає:

"У мене немає ніяких відносин із владними людьми. Вони мені не робили пропозицій, про які варто було б говорити всерйоз. У мене немає потреби наближатися до влади. Політики - небезпечні люди. Дуже слизька професія. Я намагаюся триматися на відстані, а у влади немає потреби використовувати мене, і це на руку мені".

"Не можу навіть уявити себе учасницею політичного руху. Мій виступ на з'їзді "Наших" був наслідком обману. Мене повезли і сказали, куди ми їдемо, тільки в дорозі. Я приїхала, виступила, але зняла нашивки і банери "Наших" на час виступу. Їх це засмутило", - додала вона.

До слова, Земфіра не приховує, що не любить бути серед людей. А звичне для багатьох метро для співачки - мука.

"Я взагалі рідко виходжу на вулицю, я домосід. Публічні збіговиська не люблю. Мені вистачає концертів. Але навіть на концертах стою поодаль від людей. Мені довелося одного разу спуститися в метро - це жахливо! Я не можу", - зауважила зірка.

"Я не люблю висовуватися. Це моя дилема: не люблю привертати увагу, при цьому я на сцені. Це мій особистий внутрішній конфлікт", - додала артистка.

Не вважає Земфіра себе частиною гламуру: "Звичайно ж, це не про мене. Я - щось протилежне визначенню "гламур". Тому що я не формаліст. А термін "гламур" передбачає ідеальну форму".

Наостанок Земфіра назвали сучасних музикантів, яких вважає геніями.

"Пол МакКартні - геній! Том Йорк з групи "Radiohead" - теж. Так, я можу поставити їх в один ряд з Шостаковичем, Прокоф'євим або Бетховеном", - сказала вона.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя