Зеленський через скандал вирішив не просити у Держкіно гроші на кіно

Сьогодні, на другий день пітчингу 9-го конкурсу Держкіно, Володимир Зеленський повідомив, що знімає два проекти студії "Квартал 95" з конкурсу
Depo.Життя
13 вересня 2016 14:14
ФОТО: depo.ua

Причиною такого рішення стала ситуація, яка склалася навкруги виступу комедіантів у Латвії, повідомляє depo.ua з посиланням на "Медианяню".

Відома журналістка та громадська діячка Ольга Герасим'юк гостро прокоментувала той факт, що продакшена "95 квартал" просив гроші на свої проекти, серед яких "Слуга народу".

Зеленський через скандал вирішив не просити у Держкіно гроші на кіно - фото 1

Глава продакшена "Квартал 95" зауважив, що, попри заяви Ольги Герасим'юк, вважає участь в пітчингу не "жебрацтвом", а цілком легітимним творчим конкурсом.

Також додав, що в анімаційний проект "Пригоди Гуллівера" (адаптацію політичної сатири ірландця Джонатана Свіфта) кварталівці вклали душу і 10 років життя. Але в ситуації, коли медіаспільнота і держчиновники (знову пом'янувши незлим тихим словом члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення Герасим'юк) проти, студія вирішила спробувати завершити проект своїми силами.

На прощання Володимир Зеленський побажав Ользі і всім, хто підтримав її в критиці, успіхів у реалізації їхнього кіно- і особливо анімаційних проектів.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя