Зброя подвійного призначення: що можна робити з ліфчиком

Третього вересня 1914 року американка Мері Фелпс Джекобс запатентувала бюстгалтер в його сучасному вигляді
Depo.Життя
3 вересня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua
Зброя подвійного призначення: що можна робити з ліфчиком
Зброя подвійного призначення: що можна робити з ліфчиком

Через 102 роки з таємної частини туалету, яку не бачив ніхто, крім жінок та їхніх чоловіків, бюстгалтер, чи просто ліфчик перетворився на частину маскультури.

Звичайний ліфчик, крім прямого призначення, можна використати, наприклад, як турнікет, щоб припинити кровотечу, як фільтр, для виготовлення сиру (щоб не переводити марлю, візьміть старий ліфчик, у чашечку залийте рідину, за лямки підвісьте і на ранок насолоджуйтеся), як прилад для гри в Angry Birds просто неба (берете непотрібний ліфчик, знаходите два дерева, що ростуть поруч, прив'язуєте одну лямку до одного дерева, іншу до іншого так, щоб ліфчик був добре натягнутий. У чашечки кладете попередньо наповнені водою повітряні кульки, натягаєте свою зброю як рогатку і з усієї дурі відпускаєте руки).

Бачите, яка корисна річ.

А ще бувають справжні ліфчики подвійного призначення. Сучасний бюстгалтер це не тільки одяг для грудей, а й зброя, грілка, спосіб рятувати життя чи пивна діжка

Респіратор

Emergency Bra - ліфчик, який легким рухом руки перетворюється в два респіратори. Його винахідник,  українка Олена Боднар, є засновником і президентом чиказького Дослідницького інституту управління травматологічними ризиками (Trauma Risk Management Research Institute).

Зброя подвійного призначення: що можна робити з ліфчиком - фото 1

Виріб можна купити через інтернет всього за 30 доларів. Що цінно: можна врятуватися не тільки самому, але і врятувати кого-небудь ще.

Зброя подвійного призначення: що можна робити з ліфчиком - фото 2

Населення повинно знати, де знаходяться кошти порятунку. Таку футболку можна купити в тому ж місці за 16 доларів: Аварійний ліфчик запатентовано в США під номерами 2005282467 та 8109806. Щойно вийшла нова модель, спеціально призначена для радіаційного захисту: на зчленуванні між чашечками знаходиться датчик радіоактивного випромінювання, який в разі його підвищення змінює колір.

Зброя подвійного призначення: що можна робити з ліфчиком - фото 3

Дуже зручно - досить просто періодично заглядати в декольте. Щоб дізнатися рівень випромінювання більш точно, треба порівняти колір індикатора з вшитою в ліфчик колірною шкалою. Ціна виробу, враховуючи його функціональність не здається завищеною - всього 50 доларів.

Зброя подвійного призначення: що можна робити з ліфчиком - фото 4

Грілка

Один з останніх результатів суміщення дизайнерської і технічної думки - бюстгальтер з підігрівом, зшитий з хутра і наповнений гелієм. Як стверджують творці, цей предмет гардероба достатньо покласти в мікрохвильовку на кілька хвилин - і вуаля: він забезпечить підігрів для однієї з найделікатніших частин тіла.

Зброя подвійного призначення: що можна робити з ліфчиком - фото 5

Обпектися такої вбудованою грілкою неможливо.

Календар

Ще одне геніальний винахід в області білизни - бюстгальтер, що сповіщає господиню про початок овуляції. Спеціальна тканина реагує на хімічний склад жіночого поту, і коли в ньому з'являються певні речовини, - ліфчик швидко змінює свій колір, що сигналізує про найсприятливішому часу для зачаття.

Пивна діжка

Спеціальний ліфчик для любителів випити винайшли для футбольних фанатів в США. У цій країні взагалі дуже строго стежать за споживанням спиртного, і міцний алкоголь на стадіон пронести не дадуть. Але американські винахідники і явили світу "алколіфчік" - порожнину всередині його чашок вміщується ціла пляшка вина, а пити можна через невелику трубку, що виходить з-під пахви.

Зброя подвійного призначення: що можна робити з ліфчиком - фото 6

До речі, наповнений "алколіфчік" збільшує груди аж на два розміри.

Ще бувають "ліфчики-армагеддони", що обладнані сигнальною кнопкою на випадок небезпек  – їх виготовляють з тканини, з якої NASA шиє костюми для астронавтів. Бюстгальтер з титану, що запам'ятовує форму грудей при першому надяганні. Бюстгальтери, що роблять запах сигарети нестерпним.

Ходять міфи навіть про ліфчики, які при спробі нападу на власницю дають сигнал тривоги на пульт охорони. Але світлин із зображенням цих чудесних витворів техніки, на жаль, нема.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя