Заява Huawei для ЗМІ щодо публікації у Wall Street Journal про "бекдор"

Як свідчать засекречені документи, поширені Едвардом Сноуденом, США таємно отримують доступ до телекомунікаційних мереж в усьому світі і вже тривалий час шпигують за іншими країнами

Додатковим доказом служить стаття, що вийшла в лютому в Washington Post, про те, як ЦРУ використовувало компанію, що займається шифруванням даних, для того, щоб десятиліттями шпигувати за іншими державами.

Звинувачення США у бік Huawei щодо використання законного перехоплення даних - це лише димова завіса, оскільки такі заяви не відповідають жодній з форм загальноприйнятої логіки у сфері кібербезпеки. Компанія Huawei не мала і не буде мати прихованого доступу до телекомунікаційних мереж, а також не має можливостей для цього. Видання Wall Street Journal добре розуміє, що влада США не може надати жодних переконливих доказів на підтримку цих звинувачень, проте повторює брехню, поширювану представниками влади США. Це свідчить про упереджене ставлення Wall Street Journal до Huawei і дисредитує видання.

Завдання Huawei, як і будь-якого іншого постачальника комунікаційних послуг, полягає у забезпеченні обладнанням, що відповідає міжнародним стандартам 3GPP/ETSI. Ми зобов'язані відповідати загальноприйнятим стандартам неправомірного перехоплення даних, зокрема і стандарту 3GPP TS 33.107 для мереж 3G і TS 33.128 для 5G. Саме в цьому полягають зобов'язання Huawei щодо неправомірного перехоплення даних.

Фактичне адміністрування і використання інтерфейсів неправомірного перехоплення даних здійснюється виключно постачальниками комунікаційних послуг та контролюючими органами. Інтерфейси перехоплення даних завжди розміщені у захищених приміщеннях оператора. Ними керують кваліфіковані співробітники, яких ретельно перевіряють компетентні органи країни, на території якої оператор зв'язку здійснює діяльність. Правила роботи та технічної підтримки інтерфейсів у таких операторів зв'язку дуже суворі. До того ж компанія Huawei не займається розробкою чи виробництвом якогось іншого обладнання для перехоплення даних.

Huawei є виключно постачальником обладнання. А для постачальника устаткування доступ можливий тільки за умови, якщо оператор зв'язку надає авторизований доступ до мережі і контролює такий доступ. Huawei не може діяти в обхід операторів зв'язку, отримувати контроль та дані з їх мереж без виявлення усіма звичайними брандмауерами і системами безпеки. Фактично навіть Wall Street Journal визнає, що офіційні представники уряду США не в змозі надати ніяких конкретних подробиць цих так званих "бекдорів" (несанкціонованого доступу до даних).

Кібербезпека та захист конфіденційності даних користувачів є головними пріоритетами компанії Huawei. Офіційні представники уряду США у своїх заявах повністю обходять увагою величезні інвестиції та кращий досвід Huawei і операторів зв'язку у сфері управління кіберризиками. Ми надзвичайно обурені тим, що уряд США не шкодує зусиль для таврування Huawei, використовуючи питання кібербезпеки. Якщо США дійсно виявили порушення з боку Huawei, ми ще раз офіційно просимо оприлюднити конкретні докази цих порушень, а не використовувати засоби масової інформації для поширення чуток.

 

Про компанію Huawei

 

Компанія Huawei здійснює свою діяльність з 1987 року в більш ніж 170 країнах і надає послуги 3 мільярдам людей. У компанії Huawei працюють більше 194 000 співробітників. Дізнайтеся більше на сайті www.huawei.com.

 

Компанія Huawei - світовий лідер у сфері інформаційно-комунікаційних технологій і інтелектуальних пристроїв.

 

Компанія Huawei пропонує обладнання та рішення для операторів фіксованого і мобільного зв'язку (Carrier Business Group), мобільні пристрої (Consumer Business Group), рішення та обладнання для підприємств і установ (Enterprise Business Group), хмарні обчислення (Cloud).

 

Стратегія соціальної відповідальності компанії Huawei під назвою TECH4ALL охоплює чотири напрями: технології для освіти, технології для здоров'я, технології для захисту навколишнього середовища, технології для розвитку.

 

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року. Дізнайтеся більше на сайті: https://www.huawei.com/ua/.

 

Читайте новини компанії у офіційних джерелах

Huawei Ukraine: https://www.huawei.com/ua/

Huawei Consumer Ukraine: https://consumer.huawei.com/ua/

Huawei Enterprise Ukraine: https://e.huawei.com/ua/

Huawei Global: http://www.huawei.com

 

Facebook:

Huawei Ukraine https://www.facebook.com/huaweiukraine ,

Huawei Mobile UA https://www.facebook.com/HuaweimobileUA/

Huawei Enterprise https://www.facebook.com/HuaweiEnterprise

Huawei Global https://www.facebook.com/huawei/

 

Контакти:

Аліна Севастюк, менеджер зі зв'язків з громадськістю ТОВ "ХУАВЕЙ УКРАЇНА", sevastiuk.alina@huawei.com, +380954628282

 

Прес-офіс з корпоративного PR ТОВ "ХУАВЕЙ УКРАЇНА", +380443376574 (huaweicorporate.ua@spncomms.com)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"