Засновник фестивалю "Казантип" відповів "няші"

За словами Маршунка, створюється враження, що ми небезпечніше і заборонених, ніж ІДІЛ
Depo.Життя
7 березня 2016 21:57
ФОТО: depo.ua

Засновник молодіжних фестивалів в Криму "КаZантип" і Befooz Микита Маршунок у відповідь на заяви так званого "прокурора" окупованого Криму Наталії Поклонскої про заборону фестивалів порівняв свої проекти з терористичною організацією ІДІЛ.

Про це він написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Він підкреслив, що забороняти лідера кримської розважальної сфери, проект, який отримав світове визнання, і одночасно намагатися розвивати "убогий внутрішній лохівський туризм, істерично імпортозаміннs турецькі пляжі" нелогічно, і зазначив, що новою для нього стала заява Поклонскої про те, що це "питання національної безпеки ".

"Сперечатися з генерал-лейтенантом ми, звичайно, не будемо. Вона і зоопарки в Криму також забороняла. Можливо, теж з міркувань національної безпеки. Створюється враження, що ми небезпечніше і заборонених, ніж ІДІЛ", - написав Маршунок.

Він також зазначив, що "не можна заборонити те, що живе в пам'яті тисяч людей, в їх душах і серцях", і повідомив, що готує два нових "зовнішніх" проекти і один "внутрішній".

"Так, нам не складно поставити ще одну нову точку на карті і позначити дату, коли ми знову будемо разом. Головною і незаперечною перевагою Республіки Каzантип було і залишається її мобільність. Але Поповку ми просто так не здамо, оскільки це маленька батьківщина для багатьох з нас ", - також написав він.

Нагадаємо, що раніше Поклонська заявила, що не допустить проведення "КаZантип" і його наступника Befooz, в Криму, назвавши їх "наркофестіивалями".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя