В Авакова озвучили зарплату бійців КОРДа
Зарплатня співробітників спецпідрозділу поліції особливого призначення КОРД (Корпус оперативно-раптової дії) становитиме 15-20 тисяч гривень
- Головна
-
18 серпня 2015 10:29
Про це в ефірі "Громадського" розповів радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко, передає depo.ua.
"Співробітник спецпідрозділу, який кожен день чи в принципі по життю - ризикує своїм життям і здоров'ям, так само як і кожен поліцейський, повинен отримувати гідну зарплатню ... За нинішньою купівельною спроможністю - це 15-20 тисяч гривень", - розповів Варченко.
Щодо витрат на підготовку нових спецпризначенців, радник голови МВС зазначив, що підготовка коштуватиме не менше, аніж підготовка патрульних поліцейських, що становило 130 тис. грн на людину.
У цю суму закладено було вартість і підготовки і спорядження.
Варченко також повідомив, що спецпідрозділ КОРД налічуватиме п'ять тисяч бійців по всій Україні.
Планується, що національна поліція ділитиметься на п'ять напрямків: слідча поліція, патрульна поліція, поліція охорони, спецпідрозділ і поліція спеціального призначення, яка буде на спеціальних об'єктах, наприклад на об'єктах атомної енергетики чи на військових об'єктах.
Нагадаємо, у березні 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив про створення єдиного спеціального підрозділу для оперативного реагування за аналогією американського спецпідрозділу SWAT - КОРД.
Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua.
Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:54На Одещині прикордонники наловили ухилянтів і влаштували їм уроки патріотизму Відео
- 19:48Футболіст Коноплянка зізнався, що не вміє стріляти, але допомагає українській армії, чим може ФОТО
- 19:48Авіація ЗСУ знищила колону окупантів и та командира десанту під Броварами
- 19:45 Окупанти продовжують контролювати периметр Енергодара та перебувають на ЗАЕС, – міський голова ФОТО Відео
- 19:44Іноземці бронюють квартири в Україні через Airbnb, щоб допомогти людям
- 19:33Збірна України після "сухої" перемоги в Кубку Девіса вкотре послала "рускій корабль" ФОТО
- 19:21Під час бомбардування Харкова загинув 20-річний курсант з Хмельниччини
- 19:19Український футболіст, який грав на Росії, покинув клуб за "сімейними обставинами" ФОТО
- 19:16 Армія Росії поновлює наступ на території "зелених коридорів" з Волновахи та Маріуполя
- 19:14 МТЛБ, танк і "Тор": Бригада імені Виговського захопила трофейну техніку (ФОТО)
- 19:05"Путін – військовий злочинець": Ахметов заявив, що розірвав усі стосунки з Росією ФОТО
- 19:04Міс Україна Всесвіт 2022 Анна Неплях у Парижі мітингує за перемогу України
- 19:03 Прикордонники евакуювали іноземних моряків з порту на Одещині Відео
- 19:00 Арахамія назвав дату проведення третього раунду перемовин
- 18:53 Внаслідок російських обстрілів у Сіверськодонецьку постраждали та загинули мирні мешканці ФОТО
- 18:51Президент Української асоціації футболу зробив гучну заяву щодо війни в Україні ФОТО
- 18:47Українська телеведуча назвала Лободу "сук*ю" через її відеозвернення Відео
- 18:45У Києві жінка збила дрон окупантів банкою з огірками, – соцмережі (ФОТО) ФОТО
- 18:42Росіяни влаштовують в Україні хаотичні братські могили (ФОТО)
Сектор

