Замість заборонених російських каналів в Україні хочуть транслювати польські

Національна рада з питань телебачення й радіомовлення направила голові Крайової Ради з питань радіомовлення й телебачення Республіки Польщі Янові Двораку лист із проханням сприяти збільшенню мовлення на території України польських каналів
Depo.Життя
23 лютого 2016 10:34
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацради, передає depo.ua.

Зокрема, така ініціатива обумовлена кількаразовими звертаннями до регуляторного органу вітчизняних провайдерів програмної послуги й дистриб'юторів, які висловлюють бажання ретранслювати польські телеканали.

Відповідно до діючого законодавства, в Україні можуть ретранслюватися тільки ті іноземні програми, які за рішенням Національної ради внесені в перелік іноземних програм, зміст який відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення й законодавства України.

Наразі у цей перелік входять тільки чотири польські програми TV-Polonia, ТVP Info, ТVP Historia і ТVP Кultura.

"З огляду на значний інтерес українських провайдерів до трансляції польських телеканалів, Національна рада просить Крайова Рада з питань радіомовлення й телебачення Республіки Польща всебічно сприяти в цьому питанні", - сказано в повідомленні.

Зі своєї сторони вітчизняний регулятор у випадку надходження відповідних звернень якомога швидше вирішить всі процедурні питання, необхідні для внесення польських телеканалів у зазначений перелік.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя