Залишилося 3 дні до завершення першого етапу E-Awards 2016

У Інтернет-проектів є остання можливість подати заявки для участі в рейтингу Ukrainian E-commerce E-Awards 2016
Depo.Життя
14 березня 2016 12:24
ФОТО: depo.ua

Крайній день подачі - 16 березень 2016 року.

До участі запрошені українські Інтернет-проекти, які поділені на 4 категорії: Інтернет-супермаркети і мультиканальне рітейлери (більше 5 категорій товарів); Інтернет-магазини (не більше 5-ти товарних категорій); послуги з продажу квитків в мережі (як транспортні, так і квитки на заходи); майданчики, які заробляють на комісії (прайс-агрегатори, маркетплейси, дошки оголошень і аукціони).

«Такий поділ дає можливість боротися на рівних компаніям різних розмірів з різними торговими оборотами. Тобто великий онлайн рітейлер змагатиметься з таким же представником зі своєї категорії, а невеликий Інтернет-магазин з рівними собі »- коментує поділ на категорії Ірина Холод, CEO Ukrainian E-commerce Expert, компанії-організатора.

Всього виділено 5 номінацій E-Awards 2016 - «Прорив року», «Краще В2В рішення для e-commerce», «Людина року в e-commerce», «Краща рекламна кампанія в e-commerce» і «Вибір споживачів».

На другому етапі пройде всеукраїнське голосування серед споживачів і учасників журі.

До складу журі увійшли лідери думок ринку e-commerce, переможці минулого року, представники інвестиційних проектів, також сервісних компаній логістичної, фінансової та маркетингової сфери.

Церемонія нагородження відбудеться 14 квітня 2016 року в Києві.

Рейтинг організований за підтримки компанії «Нова Пошта».

Детальна інформація про конкурс на сайті - //www.e-awards.com.ua/

Довідка
Компанія «Ukrainian E-commerce Expert» - комунікаційний майданчик, присвячена бізнес-процесів і регулювання діяльності компаній на українському ринку електронної комерції.

Ukrainian E-Commerce Awards - це незалежна професійна премія, що присуджується кращим гравцям ринку e-commerce. Головна мета нагороди - створити силами галузевого співтовариства відзнаку, що гарантує кінцевому покупцеві надійність послуги і безпеку покупки. А також виділити неординарні досягнення гравців e-commerce в Україні за останній рік.

Залишилося 3 дні до завершення першого етапу E-Awards 2016 - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя