"Захопившись ультранаціоналістичними ідеями…": Як українці тролять обвинувачення у справі Шеремета

Текст підозри, яку оголосили Андрію Антоненку і Яні Дугарь неаби як насмішив користувачів соцмереж. Тепер вони репостять його, розповідаючи про будь-які свої дії

"Захопившись ультранаціоналістичними іде…

Нагадаємо, днями товариші підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка оприлюднили фрагмент підозри, яку вручили йому правоохоронці. Формулювання "Досудовим розслідуванням встановлено, що Антоненко Андрій Сергійович, 02.10.1971 року народження, захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи величність арійської раси, розмежування суспільства за принципом національної належності, прагнучи зробити свої погляди об’єктом уваги громадськості…" громадськістю було сприйнято майже як жарт.

Схожий текст підозри і в Яни Дугарь

Після того, як це потрапило в соцмережі, користувачі стали публікувати дописи, в яких свої дії жартівливо мотивують тим, що вони роблять це тому, що "захопилися ультранаціоналістичиними ідями, культивуючи величність арійської раси, розмежування суспільства за принципом національної належності…." і питають, "А що зробив сьогодні задля дестабілізації ситуації ти?"

Читайте також - Зробити свою націю кращою у світі: Як відрізнити нацизм від націоналізму

Нагадаємо, 12 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поліція затримала фігурантів справи Павла Шеремета.

Правоохоронці підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета музиканта групи Riffmaster і добровольця Андрія Антоненка.

Також нібито затримали волонтерку Юлію Кузьменко за підозрою у співучасті у злочині. 

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядає п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Згодом стало відомо, що слідство на 90% знає, хто виконавці.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme