UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Захар Беркут" став одним з найдорожчих фільмів в історії українського кіно

Сукупний бюджет відзнятого у співпраці з Голлівудом фільму "Захар Беркут", в якому багато комп’ютерної графіки та присутній зірковий склад акторів, включно з Робертом Патріком, склав близько 120 млн грн
 

Про це розповів український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеітаблаєв, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"З огляду на те, що в нас з’явилися американські співпродюсери, то вийшла і така собі кооперація з точки зору коштів: третина – державні кошти, третина — українські продюсери, і ще третина — американські співпродюсери. Якщо не помиляюся, то приблизний сукупний бюджет стрічки становить десь 120 млн грн. Це, певно, одна з найдорожчих стрічок узагалі в історії українського кіно", - сказав він.

Фільм - велика кооперація разом із голлівудськими співпродюсерами та акторами, а також з акторами з Монголії, Казахстану і, власне, з України. Захара Беркута грає Роберт Патрік, який відомий в усьому світі за роллю "рідкого термінатора" у фільмі "Термінатор 2". Томмі Фленаган, який зіграв у таких стрічках, як "Гладіатор" і "Хоробре серце", виступає в ролі Тугара Вовка. Присутня також Елісон Дадлі, яка відома своєю участю в одній із частин "Бондіани". Також грають українські актори, дехто з яких знімався у "Кіборгах" – Андрій Ісаєнко ("Субота"), Віктор Жданов ("Старий").

"Якщо стрічка вийде вдалою (на що я дуже сподіваюся), то це буде дуже хорошою промоцією по всьому світу української літератури та традицій, прагнення українців до таких фундаментальних цінностей, які зрозумілі будь-кому і будь-де – відстоювання власного способу життя, своєї гідності, свободи. І про нашу країну, яка під час війни опікується культурою, зокрема знімає кіно, будуть говорити в усьому світі", - наголосив Сеітаблаєв.

Він зазначив, що головний ідеологічний конфлікт у фільмі – довкола моделі управління державою: демократичної чи авторитарної східного зразка. У фільмі можна буде прослідкувати й паралелі з нинішнім захопленням багатьма людьми авторитарною путінською Росією.

На знімальному майданчику спілкування відбувалося англійською, і в міжнародному прокаті фільм буде демонструватися саме цією мовою, для українського прокату (прем’єра - 10 жовтня 2019 року) буде зроблений дубляж українською мовою.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme