Захисник Карпюка і Клиха попрохав Яценюка про допомогу

Адвокат українців Станіслава Клиха і Миколи Карпюка просить екс-прем'єра Арсенія Яценюка про їхню підтримку
Depo.Життя
26 жовтня 2016 10:17
ФОТО: depo.ua

Адвокат Клиха і Карпюка Іллля Новіков у своєму Facebook  звернувся до Арсенія  Яценюка по допомогу, передає Depo.ua.

"Є ще одна людина, яку я хочу персонально попросити про підтримку. Це Арсеній Яценюк. Він жодним чином не винен в тому, що відбувається з Миколою і Стасом, і звичайно, нічим не зобов'язаний ні їм, ні мені. Але Карпюка і Клиха катували струмом, вибиваючи з них свідчення про те, що він в 1994 воював разом з ними в Чечні", - написав Новіков.

"Коли восени 2015 ця історія випливла назовні і Арсенію Петровичу стали задавати питання журналісти, він вчинив як будь-яка нормальна людина - віджартувався. Я б теж на його місці так зробив. А хто ні? Але взагалі сміятися немає чому, тортури були справжні, і вирок на 20 років реальний", - написав він.

"Раз вже так вийшло, то саме Яценюку з усіх українських політиків найбільше доречно було б зараз включитися в кампанію на підтримку Карпюка і Клиха, яку нам належить вести в найближчі місяці в Європі і в США", - додав захисник Клиха і Карпюка.

Новіков також опублікував фрагмент допиту Карпюка про Яценюка і Тягнибока.

Захсиник Карпюка і Клиха попрохав Яценюка про допомогу - фото 1

Нагадаємо, у червні Міністерство юстиції Росії отримало запит України про можливість передачі Клиха і Карпюка.

27 серпня у Грозному щодо українця Станіслава Клиха порушили нову кримінальну справу - за образу прокурора під час засідання.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя